Як аферисти проводять перепис клієнтів фінустанов

internetНайчастішим способом шахрайства являється викрадення коштів з банківських карток. Громадяни потерпають від зловмисників, які через телефон або інтернет зловживаючи довірою отримують доступ до даних банківських карток.
Впродовж доби працівники поліції задокументували два аналогічних факти шахрайств. Громадяни потерпіли від псевдопрацівників банку й втратили всі свої заощадження. Потерпілі розповіли деталі подій: до них зателефонували невідомі, які представилися співробітниками банку. Аферисти повідомили, що здійснюється перепис клієнтів фінустанови. Необхідно повідомити реквізити та персональні дані. Жителі області зробили все що їх просили. За певний проміжок часу вони отримали сповіщення про списання грошей. Тернополянка втратила 6570 гривень, а мешканка Бережанської територіальної громади 9895 гривень. Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам'ятати:
- співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
- якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;
- дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.
 
 
 

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com