Тернополянка завоювала "срібло" на міжнародному турнірі

boxТернополянка Олеся Крисюк стала срібною призеркою на міжнародному боксерському турнірі в Угорщині. Про це повідомили на сторінці Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА. Срібну нагороду спортсменка здобула на міжнародному боксерському турнірі "Меморіал Іштвана Бочкаї 2023".

Участь у ньому взяли майже три сотні спортсменів із 25 країн світу. Як розповів тренер спортсменки Руслан Фірман, Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг. У фінальному двобої поступилася австрійці Еммі-Сью Фреєнтрі. "Пишаюся Олесею, бо вона, як завжди, показала сильний поєдинок. Попри війну, наші спортсмени продовжують тренуватися і демонструвати усьому світові, що українці – переможці! А головна наша перемога ще попереду", – каже Руслан Фірман. Джерело: Суспільне