Останні новини

Біля 2-ї міської лікарні проводиться незаконна вирубка дерев

dereva 2 a miskaПро незаконну вирубку дерев біля  2-ї міської лікарні. Історія продовжується.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Ружена Волянська.

Приїхала слідчо-оперативна група. Невідома людина, яка представляється представником «власника» (без наявності будь-якого на те документа), ця людина, яка ніби надала документи слідчим (нам їх показати відмовився), слідкує за вирубкою дерев, без дозволу на їх вирубку.

І виходить, що будь-хто може приїхати на якусь територію, без дозволів зачистити територію, поставити там якісь споруди і тихенько радіти життю. А ви собі кричіть далі і воюйте.

vyrubka miska 2 likarnia

А тепер про інше: слідчий міського відділу поліції Харкавий Назар на запитання чому він не заперечує проти продовження вирубки дерев, сідає в авто і залишає місце правопорушення. На запитання чи законна вирубка дерев, надає відповідь (після телефонної з кимось розмови) , що право власності на «якусь» ділянку він отримав , а на вирубку дерев ніяких дозволів немає. І виявляється, що цього і не потрібно (за його словами), бо є якась постанова КМУ, яка дозволяє будь-які дії на приватній території. Але «професійний слідчий» забув (або просто не знає) закон України , який чітко прописує норми і процедуру , після якої можна проводити вирубку здорових дерев, отримавши на це дозвіл екологічної інспекції , акти комісії органу самоврядування на вирубку дерев, і аж після цього можна приступати до відповідних робіт. Але кому потрібен закон? Риторичне запитання.

Я знала, що закон захищати практично нікому, але про те, що кожен може робити все, що душа бажає- то це відкриття. Мабуть, головне- це організація потрібного дзвінка, щоб оперативники в лічені хвилини залишили місце правопорушення.

Віват «беспредел»(прошу вибачення за русизм, адже перекриває чіткий опис всього безладу, що зараз довкола).

vyrubka miska 2 likarnia 02

За інформацією редакції незаконну вирубку берез проводить скандальновідомий аптекар Борис Рубленик за погодженням з головним лікарем 2 міської лікарні Віктором Кмітою (можливо пан доктор в долі), оскільки має плани на тому місці поставити ще одну свою аптеку «Ромашка» чи «Борис», яка торгує фальсифікованими медикаментами.

Далі буде.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...