Останні новини

Біля 2-ї міської лікарні проводиться незаконна вирубка дерев

dereva 2 a miskaПро незаконну вирубку дерев біля  2-ї міської лікарні. Історія продовжується.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Ружена Волянська.

Приїхала слідчо-оперативна група. Невідома людина, яка представляється представником «власника» (без наявності будь-якого на те документа), ця людина, яка ніби надала документи слідчим (нам їх показати відмовився), слідкує за вирубкою дерев, без дозволу на їх вирубку.

І виходить, що будь-хто може приїхати на якусь територію, без дозволів зачистити територію, поставити там якісь споруди і тихенько радіти життю. А ви собі кричіть далі і воюйте.

vyrubka miska 2 likarnia

А тепер про інше: слідчий міського відділу поліції Харкавий Назар на запитання чому він не заперечує проти продовження вирубки дерев, сідає в авто і залишає місце правопорушення. На запитання чи законна вирубка дерев, надає відповідь (після телефонної з кимось розмови) , що право власності на «якусь» ділянку він отримав , а на вирубку дерев ніяких дозволів немає. І виявляється, що цього і не потрібно (за його словами), бо є якась постанова КМУ, яка дозволяє будь-які дії на приватній території. Але «професійний слідчий» забув (або просто не знає) закон України , який чітко прописує норми і процедуру , після якої можна проводити вирубку здорових дерев, отримавши на це дозвіл екологічної інспекції , акти комісії органу самоврядування на вирубку дерев, і аж після цього можна приступати до відповідних робіт. Але кому потрібен закон? Риторичне запитання.

Я знала, що закон захищати практично нікому, але про те, що кожен може робити все, що душа бажає- то це відкриття. Мабуть, головне- це організація потрібного дзвінка, щоб оперативники в лічені хвилини залишили місце правопорушення.

Віват «беспредел»(прошу вибачення за русизм, адже перекриває чіткий опис всього безладу, що зараз довкола).

vyrubka miska 2 likarnia 02

За інформацією редакції незаконну вирубку берез проводить скандальновідомий аптекар Борис Рубленик за погодженням з головним лікарем 2 міської лікарні Віктором Кмітою (можливо пан доктор в долі), оскільки має плани на тому місці поставити ще одну свою аптеку «Ромашка» чи «Борис», яка торгує фальсифікованими медикаментами.

Далі буде.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.
Thumbnail 22 листопада в залі ігрових видів спорту ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться фінальні змагання фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF». Початок змагань о 14.30 год.  Шість найсильніших тернопільських команд...
Thumbnail Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.
Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.