Тернопільські біатлоністи відзначилися в Буковелі

luznukuУ Буковелі стартувала весняна частина чемпіонату України з біатлону. В перший змагальний день, 22 березня, на турнірі відбулися суперспринти серед чоловіків та жінок.Як повідомляє Федерація біатлону України, першим переможцем весняної частини чемпіонату став тернополянин Дмитро Підручний.

"Капітан чоловічої збірної досить впевнено пройшов кваліфікацію суперспринту, але через три промахи став там лише четвертим. Однак у фіналі, що пройшов у формі мас-старту, Дмитро став найсильнішим",– йдеться на сайті федерації. Срібло в активі Артема Тищенка, який програв 11 секунд, і при цьому відстрілявся найкраще з усіх 25-ти учасників фіналу – лише два кола штрафу. Третє місце посів тернополянин Віталій Мандзин. Спортсмену не вистачило лише три секунди, аби нав’язати боротьбу за друге місце.