Останні новини

На Лановеччині незаконно нарубали лісу більш як на півмільйона гривень

rubka derevНезаконні рубки дерев на майже 700 тисяч гривень зафіксовано екологічною інспекцією у лісових насадженнях Лановецького району.

Так, у лісових насадженнях заповідного урочища «Каленикові гори» зафіксовано факт незаконного вирубування 17 дерев породи сосна. Розмір шкоди, заподіяної незаконною рубкою дерев природнім насадженням заповідного об'єкту, склав 2700 гривень.

Ще 40 пнів незаконно зрубаних дерев зафіксовано на землях запасу Буглівської сільської ради. Розмір шкоди, завданої лісу, за даним фактом склав понад 180 000 гривень.

Подібний факт зафіксовано і у лісових насадженнях на землях лісового фонду не наданих у користування чи власність Білозірської сільської ради. Тут встановлено факт незаконної рубки 71 дерева, чим завдано шкоди лісу на суму більше 500 тисяч гривень.  

Матеріали перевірок передано до Лановецького відділення поліції для вжиття заходів. За виявленими фактами незаконних рубок передбачена кримінальна відповідальність. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.