fortuna gif

Останні новини

На Лановеччині незаконно нарубали лісу більш як на півмільйона гривень

rubka derevНезаконні рубки дерев на майже 700 тисяч гривень зафіксовано екологічною інспекцією у лісових насадженнях Лановецького району.

Так, у лісових насадженнях заповідного урочища «Каленикові гори» зафіксовано факт незаконного вирубування 17 дерев породи сосна. Розмір шкоди, заподіяної незаконною рубкою дерев природнім насадженням заповідного об'єкту, склав 2700 гривень.

Ще 40 пнів незаконно зрубаних дерев зафіксовано на землях запасу Буглівської сільської ради. Розмір шкоди, завданої лісу, за даним фактом склав понад 180 000 гривень.

Подібний факт зафіксовано і у лісових насадженнях на землях лісового фонду не наданих у користування чи власність Білозірської сільської ради. Тут встановлено факт незаконної рубки 71 дерева, чим завдано шкоди лісу на суму більше 500 тисяч гривень.  

Матеріали перевірок передано до Лановецького відділення поліції для вжиття заходів. За виявленими фактами незаконних рубок передбачена кримінальна відповідальність. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.