Останні новини

Байковецька об'єднана громада пролетіла повз престижну нагороду «Кришталь року»

baikovecka gromaadaЗ тріском пролетіла Байковецька об'єднана громада на чолі з Анатолієм Куликом повз по справжньому престижну нагороду «Кришталь року».
Цьогоріч Кришталь вручали вперше. Нагороди удостоїлись ті об’єднані громади, що продемонстрували максимальну прозорість своїх бюджетів та фінансів. 

Організатори премії більш ніж поважні. Це такі організації як: фонд USAID Ukraine - USAID Україна , офіційне представництво ЄС в Україні European Union in Ukraine, Уряд Канади Govermment of Canada Embassy of Canada in UkraineФонд Східна ЄвропаМіжнародний фонд «Відродження»Є-Data.

888999990 667878

На відміну від столичних пройдисвітів «Асамблеї ділових кіл», в яких байковецький голова купив собі «Лицара вітчизни» http://vse.rv.ua/article/viznanna-ci-marnoslavstvo.html… , в даному випадку когось підкупити чи на когось вплинути було зрозуміла річ неможливо. А там де нема кому «дати на лапу» і домовитись, то наша ОТГ раптом виявляється далеко не такою вже і передовою та зразково-показовою. Байковецька громада не те що не отримала Кришталю, а навіть не стала претендентом в жодній з номінацій рейтингу «Бюджетної прозорості». Хоча наприклад з Тернопільщини номінантами були аж три громади з яких Кришталь в номінаціях отримали Скалатська та Шумська ОТГ.

Переможцями ж стали: 
«Кришталь року – місто» - Дрогобич;
«Кришталь року – громада» - Баштанська громада (Баштанська об'єднана територіальна громада) ;
В номінаціях це:
Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді – Скалатська громада;
Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в місті – Дрогобич;
Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу у громаді – Баштанська громада;
Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу у місті –Суми (Сумська міська рада) ;
Найбільш відкрита бюджетна інформація у громаді – Баштанська громада;
Найбільш відкрита бюджетна інформація у місті – Чернівці (Чернівці);
Найбільш відкриті видатки – Львів (Lviv, Ukraine);
Найпрозоріші комунальні підприємства – Луцьк (Lutsk);
Бюджетні дані, доступні в машиночитному форматі – Вінниця (Вінницька міська рада);
Найбільш бюджетно-інформативний сайт – Дрогобич (Дрогобицька міська рада);
Найкращий бюджет для громадян – Шумська громада (Шумська об’єднана територіальна громада).

Щодо непрозорості фінансів Байковецької сільської ради раніше уже згадувалось наприклад у інтернет-виданні Керівник http://kerivnyk.org.ua/byudzhetnyj-protses-2019-v-oth-terno… . 
У виданні зазначено, що на офіційних веб-ресурсах Байковецької ОТГ ані слова немає ні про сам бюджет (скільки він складає, хто є бюджетоутворювачами), ні жодного повідомлення про бюджетний процес (наприклад, щоб мешканці громади могли долучитися до подальшого розподілу їх коштів сплачених у вигляді податків).

Тож висновок наш такий — там де діють суворі та справедливі правила байковецький голова зі своєю постійною брехнею та маніпуляціями з тріском пролітають.

Насправді ж отримати Кришталь, прославити Байківці і привернути увагу крутих інвесторів було не так вже і важко. Достатньо всього лише бути на 100% відкритим перед тими чиїми коштами ти розпоряджаєшся.

Про це повідомляють Байківці.info

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.