Останні новини

Байковецька об'єднана громада пролетіла повз престижну нагороду «Кришталь року»

baikovecka gromaadaЗ тріском пролетіла Байковецька об'єднана громада на чолі з Анатолієм Куликом повз по справжньому престижну нагороду «Кришталь року».
Цьогоріч Кришталь вручали вперше. Нагороди удостоїлись ті об’єднані громади, що продемонстрували максимальну прозорість своїх бюджетів та фінансів. 

Організатори премії більш ніж поважні. Це такі організації як: фонд USAID Ukraine - USAID Україна , офіційне представництво ЄС в Україні European Union in Ukraine, Уряд Канади Govermment of Canada Embassy of Canada in UkraineФонд Східна ЄвропаМіжнародний фонд «Відродження»Є-Data.

888999990 667878

На відміну від столичних пройдисвітів «Асамблеї ділових кіл», в яких байковецький голова купив собі «Лицара вітчизни» http://vse.rv.ua/article/viznanna-ci-marnoslavstvo.html… , в даному випадку когось підкупити чи на когось вплинути було зрозуміла річ неможливо. А там де нема кому «дати на лапу» і домовитись, то наша ОТГ раптом виявляється далеко не такою вже і передовою та зразково-показовою. Байковецька громада не те що не отримала Кришталю, а навіть не стала претендентом в жодній з номінацій рейтингу «Бюджетної прозорості». Хоча наприклад з Тернопільщини номінантами були аж три громади з яких Кришталь в номінаціях отримали Скалатська та Шумська ОТГ.

Переможцями ж стали: 
«Кришталь року – місто» - Дрогобич;
«Кришталь року – громада» - Баштанська громада (Баштанська об'єднана територіальна громада) ;
В номінаціях це:
Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді – Скалатська громада;
Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в місті – Дрогобич;
Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу у громаді – Баштанська громада;
Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу у місті –Суми (Сумська міська рада) ;
Найбільш відкрита бюджетна інформація у громаді – Баштанська громада;
Найбільш відкрита бюджетна інформація у місті – Чернівці (Чернівці);
Найбільш відкриті видатки – Львів (Lviv, Ukraine);
Найпрозоріші комунальні підприємства – Луцьк (Lutsk);
Бюджетні дані, доступні в машиночитному форматі – Вінниця (Вінницька міська рада);
Найбільш бюджетно-інформативний сайт – Дрогобич (Дрогобицька міська рада);
Найкращий бюджет для громадян – Шумська громада (Шумська об’єднана територіальна громада).

Щодо непрозорості фінансів Байковецької сільської ради раніше уже згадувалось наприклад у інтернет-виданні Керівник http://kerivnyk.org.ua/byudzhetnyj-protses-2019-v-oth-terno… . 
У виданні зазначено, що на офіційних веб-ресурсах Байковецької ОТГ ані слова немає ні про сам бюджет (скільки він складає, хто є бюджетоутворювачами), ні жодного повідомлення про бюджетний процес (наприклад, щоб мешканці громади могли долучитися до подальшого розподілу їх коштів сплачених у вигляді податків).

Тож висновок наш такий — там де діють суворі та справедливі правила байковецький голова зі своєю постійною брехнею та маніпуляціями з тріском пролітають.

Насправді ж отримати Кришталь, прославити Байківці і привернути увагу крутих інвесторів було не так вже і важко. Достатньо всього лише бути на 100% відкритим перед тими чиїми коштами ти розпоряджаєшся.

Про це повідомляють Байківці.info

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.