Тернопільська "Нива" вириває перемогу в "Прикарпаття"

nuva226 серпня, в рамках другого туру чемпіонату України в Першій лізі, тернопільська "Нива" в рідних стінах здолала "Прикарпаття". Безнічийна серія "Ниви" з "Прикарпаттям" триває у Першій лізі 5 ігор: дві перемоги та три поразки.

Проте, івано-франківці в гостях не програють чотири матчі поспіль, тому можна було очікувати, що підопічні Рипана дадуть бій навіть попри кадрові втрати. Обидва колективи з перших хвилин були націлені на ворота, але конструктива все ж не вистачало. Перший небезпечних момент у грі створив Стаднік, але його удар парирував Механів. Господарі відповіли своїм моментом, але Дорошенко у дотик пробив вище воріт. У другій половині тайму команди зменшили оберти і пішли на перерву без голів. У другому таймі ніхто із суперників не хотів ризикувати. Підопічні Малика більше контролювали м'яч, але створити бодай щось не могли. До того ж, варто відзначити спеку, яка суттєво заважала футболістам. Проте, наприкінці гри все ж змогли забити переможний м'яч господарі. Після подачі зі штрафного Хруставка розстріляв воротв - 1:0. Перша ліга. 2-й тур. Група А. "Нива" Тернопіль - "Прикарпаття" 1:0 Голи: Хруставка (87). "Нива" (стартовий склад): Механів - Хруставка, Зінь, Демчук, Соколов, Дорошенко, Гатала, Волохатий, Бороденко, Проців, Різник ."Прикарпаття" (стартовий склад): Герич - Попчук, Матушевський, Швець, Сьомка, Соловйов, Бучакчийський, Стаднік, Писко, Геник, Хома