Трагічна ДТП та пожежа в багатоповерхівці: підсумки тижня на Тернопільщині

FB IMG 1753081295977

У період з 14 по 20 липня рятувальники Тернопільської області ліквідували наслідки 51 надзвичайної події. Серед найрезонансніших — смертельна дорожньо-транспортна пригода поблизу села Дибще та евакуація мешканців під час пожежі в багатоповерхівці Тернополя.

Аварія біля села Дибще: троє загиблих

FB IMG 1753081282029

20 липня неподалік населеного пункту Дибще Козівської громади сталося зіткнення двох автомобілів. У результаті аварії загинули троє людей. Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту деблокували неповнолітнього 2010 року народження, який перебував у критичному стані, та передали його медикам. Також було вивільнено тіла загиблих і вжито заходів для запобігання загорянню автомобілів.

Пожежа у багатоповерхівці Тернополя

FB IMG 1753081279301

18 липня о 05:17 на вулиці Тролейбусній у Тернополі виникла пожежа у квартирі на восьмому поверсі житлового будинку. Через щільне задимлення рятувальники евакуювали 12 мешканців. Загоряння на площі близько 5 квадратних метрів було оперативно ліквідоване. Постраждалих немає. До гасіння залучено 12 рятувальників та 4 одиниці техніки.

Інші події тижня

- ліквідовано 20 пожеж

- знешкоджено 2 вибухонебезпечні предмети

- врятовано 4 будівлі

Служба порятунку закликає мешканців бути обачними, дотримуватись правил безпеки та не наражати себе й оточуючих на небезпеку.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com