
34-річного мешканця Кременця обвинувачують у торгівлі людьми. Слідчі обласного управління поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури завершили досудове розслідування й передали справу до суду.
У ході слідства встановлено, що чоловік шукав українців у скрутному матеріальному становищі, які мали водійські права та могли вільно перетинати кордон. Під виглядом легального працевлаштування за кордоном він пропонував роботу перевізниками, але насправді втягував людей у незаконну діяльність — перевезення нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу (Сирії, Іраку, Туреччини) до держав Європейського Союзу.
Серед завербованих була й жителька Тернопільщини. Зловмисник, знаючи про її хворобу та фінансові труднощі, пообіцяв «високооплачувану роботу». За кожного перевезеного нелегального мігранта жінці обіцяли виплачувати від 300 до 450 доларів США, а загальний тижневий дохід, за словами фігуранта, міг сягати 5 тисяч доларів.
Незаконну схему викрили співробітники управління міграційної поліції спільно з прикордонниками. Під час обшуків у помешканні обвинуваченого правоохоронці вилучили понад 17 тисяч доларів США, банківські картки, транспортні засоби та інші речові докази.Його дії кваліфіковано за ч.1 ст.149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

