ДСНС Тернопільщини: шість виїздів на надзвичайні події за добу

FB IMG 1754563417496

Протягом минулої доби підрозділи Головного управління ДСНС України у Тернопільській області здійснили шість оперативних виїздів для реагування на різноманітні надзвичайні події.

Зокрема, у селі Рай Бережанської територіальної громади о 17:03 рятувальники ліквідували загоряння дерева на відкритій території. Площа пожежі становила 1 квадратний метр, до гасіння залучався підрозділ 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.
 
У місті Борщів о 13:20 було виявлено артилерійський снаряд калібру 45 мм часів Другої світової війни. До місця знахідки направлено піротехнічну групу для подальшого вилучення та знешкодження небезпечного предмета.
 
У Тернополі о 04:43 рятувальники надали допомогу медикам у транспортуванні чоловіка з дев’ятого поверху багатоповерхівки до карети екстреної медичної допомоги.
 
Надзвичайна подія трапилася також у місті Збараж — о 11:39 фахівці ДСНС вилучили змію з приватного домоволодіння. Після цього плазуна випустили у природне середовище.
 FB IMG 1754563420713
 
У селі Залужжя Збаразької територіальної громади о 12:12 рятувальники видалили осине гніздо з господарської будівлі, а вже за кілька годин у місті Почаїв — о 17:12 — ліквідували кубло шершнів, яке знаходилося в житловому будинку.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com