Після смертельної ДТП біля Почаєва водія судитимуть

68bff1b1926c5581952481

Завершено досудове розслідування у справі ДТП, що сталася 20 березня неподалік села Великі Бережці між Кременцем та Почаєвом. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.

За даними слідства, 40-річний житель Почаєва, керуючи автомобілем Ford Focus, здійснив наїзд на електровелосипед, який рухався в попутному напрямку. Водій двоколісного отримав важкі травми голови та був госпіталізований. На жаль, через тиждень, не приходячи до тями, чоловік помер у лікарні.

Правоохоронці встановили, що після виклику швидкої допомоги водій авто покинув місце аварії та намагався переховуватися. У ході розшукових заходів його місцеперебування вдалося встановити.

Чоловікові оголошено підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Йому загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com