У Тернополі затримали чоловіка, який понад два роки переховувався від поліції за підпали елітних авто

68c402b6e3cd3852070352 1

Оперативники поліції Тернопільщини затримали 63-річного жителя Тернополя, який понад два роки перебував у розшуку за підозрою у підпалах елітних автомобілів.

Правоохоронці управління карного розшуку ГУНП в області спільно з бійцями роти поліції особливого призначення встановили місцезнаходження чоловіка та 11 вересня провели його затримання. Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою.
 
За даними слідства, підозрюваний причетний до умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вчиненого у змові з іншими особами (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 32, ч. 2 ст. 194 ККУ), а також до незаконного зберігання боєприпасів (ч. 1 ст. 263 ККУ).
 
68c400316a655388193567 1
Йому інкримінують підпали двох автомобілів преміум-класу в Тернополі, збитки від яких у кожному випадку перевищили 1,6 мільйона гривень. Під час обшуку в його помешканні поліцейські вилучили дві бойові гранати РГД-5 із запалами.
 
Уникаючи відповідальності, чоловік понад два роки переховувався від слідства, через що був оголошений у розшук.
 
Наразі він перебуває під вартою. За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com