Поліцейські Тернопільщини з’ясовують обставини серії ДТП, у яких постраждали люди

IMG 20251024 140756 613П’ятеро осіб отримали травми внаслідок дорожньо-транспортних пригод, що сталися 23 жовтня на території Тернополя та області. В одного з порушників правоохоронці вже застосували затримання.

До поліції повідомлення про травмовану жінку 1957 року народження надійшло від медиків однієї з лікарень Кременецького району. Попередньо встановлено, що близько 12:00 у селі Влащинці Лановецької громади її збив автомобіль ВАЗ-2101, після чого водій утік з місця події. Оперативно встановлено, що за кермом перебував 37-річний місцевий житель.

З’ясувалося, що чоловік у 2024 році був позбавлений права керування транспортними засобами строком на 5 років. Попри це, він сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер «Драгер» показав 2.0 проміле алкоголю. Після наїзду водій залишив потерпілу без допомоги. Порушника затримали відповідно до статті 208 КПК України. Йому інкримінують ч.1 ст.286-1 (керування в стані сп’яніння, що спричинило тілесні ушкодження) та ст.135 (залишення в небезпеці) КК України.

Ще одну автопригоду зі школяркою зареєстрували слідчі Тернопільського райуправління поліції о 16:55 на вулиці 15 Квітня. Водій Nissan Micra збив 12-річну дівчинку, яка переходила дорогу на регульованому пішохідному переході. Дитина отримала тілесні ушкодження, але госпіталізації не потребувала.

IMG 20251024 140758 615

Близько 18:20 на Добриводському перехресті, поблизу села Ліски Збаразької громади, зіткнулися вантажівка VOLVO з напівпричепом і легковик ROVER. За попередніми даними, водій вантажного транспорту, виїжджаючи з другорядної дороги, не надав переваги в русі та врізався у легкове авто, після чого з’їхав у стовп. Водія ROVER госпіталізували до лікарні.

IMG 20251024 140803 235

Ще одна аварія сталася близько 21:00 на трасі Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль, неподалік села Нові Петликівці. Водій Audi A4, здійснюючи обгін сільськогосподарської техніки, зіткнувся з трактором Fendt 936, який рухався у тому ж напрямку. Унаслідок удару тілесні ушкодження отримали водій і пасажирка легковика — обох доставлено до медзакладу.

У всіх кермувальників правоохоронці відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Обставини та причини автопригод встановлюють слідчі.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com