Житель Підволочиської ТГ отримав 7,5 років за умисне тілесне ушкодження зі смертельними наслідками

IMG 20251030 084556 533

До 7 років і 6 місяців позбавлення волі засудили жителя Підволочиської громади за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті жінки.

 Прокурори Теребовлянської окружної прокуратури у суді довели його вину за ч. 2 ст. 121 КК України, інформує пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, 21 серпня 2025 року мешканець села Кам’янки Тернопільського району повідомив поліцію про смерть знайомої у своєму будинку. Спочатку він запевняв, що не чіпав жінку і що вона померла природною смертю. Проте численні синці та гематоми на тілі свідчили про протилежне.

Згодом чоловік зізнався: напередодні, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він побив жінку, після чого ліг спати, а вранці виявив її без ознак життя.

Експертиза встановила, що смерть настала внаслідок отриманих тілесних ушкоджень.

Вироком Підволочиського районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання — 7 років 6 місяців позбавлення волі. Вирок ще не набрав законної сили.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com