У Тернополі відбувся книгообмін «Книжкова площа»

knigoobmin180825 2

17 серпня біля пам’ятника Івану Франку у Тернополі пройшла акція книгообміну «Книжкова площа». Її організували міські бібліотеки за підтримки управління культури і мистецтв міської ради.

Учасники заздалегідь приносили книги до бібліотек та отримували талончики для обміну. У день заходу кожен міг знайти для себе нове видання, обмінявши його з іншими учасниками. Книги були розподілені за жанрами: дитячі, дорослі та науково-популярні.
 knigoobmin180825 4
 
Програму доповнили поетичні читання тернопільських авторів і гостей міста, а також благодійний концерт учнів музичної школи №2 імені Михайла Вербицького. Усі активності мали на меті підтримати Збройні Сили України.
 
За словами організаторів, цього року зібрали близько 2 тисяч книг, з яких близько 400 — безпосередньо в день події. «Книжкова площа» у Тернополі відбулася синхронно з аналогічними акціями у Львові, Теребовлі, Житомирі та Дніпрі. Ініціативу започаткувала Львівська муніципальна бібліотека у 2021 році, щоб популяризувати читання та зробити книги доступними для всіх.
 

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com