У Тернополі «Парк ліхтарів» запрошує соціально вразливі категорії на безкоштовне відвідування

У четвер, 23 жовтня, «Парк ліхтарів» у Тернополі відкриє свої двері для соціально вразливих категорій населення. Цього дня відвідувачі зможуть потрапити на світлову виставку безкоштовно або зі знижкою.

 Безкоштовний вхід передбачено для дітей-сиріт, учасників бойових дій (УБД) та їхніх дітей, родин загиблих військових, а також осіб з інвалідністю І–ІІ груп. Водночас для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та пенсіонерів діятиме знижка 25%.

«Ми отримали багато звернень від людей, які дуже хотіли б побачити виставку, але не мали такої можливості. Тож цього четверга ми щиро запрошуємо їх у наш парк. Віримо, що світло і краса допоможуть подарувати трохи радості та підтримки», — розповів засновник компанії UniPark і організатор виставки Денис Погорєлко.

Парк працюватиме з 19:00 до 22:00 у парку імені Тараса Шевченка. Гості зможуть побачити десятки масштабних світлових інсталяцій заввишки до семи метрів, створених вручну з понад 50 тисяч ліхтариків, натурального шовку та LED-ламп. Кожна з фігур переносить відвідувачів у чарівний світ фей, ельфів, драконів та інших міфічних істот.

Серед найпопулярніших локацій — «Ліс казкових фей та ельфів», «Тунель закоханих», «Магічні коти» та «Золотий дракон».

«Парк ліхтарів» — авторський проєкт, який уже мандрував містами України та за її межами. Спеціально для нього була створена книга, за мотивами якої виготовлено частину інсталяцій.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com