
Під час підготовки котельні на вул. Петра Батьківського, 46-Б до опалювального сезону 2026–2027 років було демонтовано газовий лічильник для проведення планової повірки.
За результатами перевірки фахівці встановили, що прилад непридатний для подальшої експлуатації. Для його ремонту та повторної повірки укладено договір зі спеціалізованим підприємством ТзОВ «ЗЕРО» (м. Івано-Франківськ).
8 червня 2026 року виконавець повідомив, що через припинення виробництва лічильників цього типу та відсутність необхідних запасних частин ремонт може тривати від 7 до 20 днів.
У зв’язку з тим, що справний лічильник є обов’язковою умовою роботи газового обладнання, на час ремонту котельня не зможе працювати. Відповідно, подачу гарячої води споживачам буде тимчасово призупинено до завершення ремонтних робіт і встановлення приладу обліку.

