
Житель Тернополя став жертвою аферистів, які діяли під виглядом працівників банку. Чоловікові 1981 року народження зателефонував невідомий, представився менеджером банківської установи та повідомив про нібито необхідність терміново убезпечити кошти.
Під впливом шахрая потерпілий переказав 70 тисяч гривень на вказаний рахунок. Згодом він зрозумів, що його ошукали, та звернувся до поліції.
Правоохоронці розпочали розслідування та вкотре нагадують громадянам: справжні працівники банків не просять переказувати гроші на інші рахунки та не запитують конфіденційні дані карток.

