Понад 3000 вакансій у сільськогосподарській сфері цьогоріч пропонували жителям Тернопільщини

с г 3233215 листопада 2020 року – День працівників сільського господарства України.

Це одна з провідних галузей економіки Тернопільської області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери.

Загалом у січні-жовтні 2020 року у сільському, лісовому та рибному господарстві роботодавці Тернопільщини шукали працівників на 3317 вакансій.

Станом на 11 листопада 2020 року сільськогосподарські товариства області мають ще 13 вакансій. Їм потрібні: тваринник, свинар, підсобник, тракторист, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, агроном, оператор формувальної машини, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, менеджер зі збуту, інженер-землевпорядник.

На таких фахівців є попит у Бережанському, Бучацькому, Кременецькому, Лановецькому, Монастириському, Чортківському та Шумському районах Тернопільської області.

Своїм працівникам роботодавці готові платити до 13000 тис. гривень. До слова, середня заробітна плата трактористів та водіїв від 10 тис. грн.

Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com