lisnukПрокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно лісника комунального лісогосподарського  підприємства, обвинуваченого у незаконній порубці дерев й розтраті чужого майна, яке було ввірене особі (ч. 1 ст. 246, ч. 1 ст. 191 КК України). 

pozeza23 березня пожежно-рятувальні підрозділи області 8 разів залучались до ліквідації пожеж, що виникали в природних екосистемах на території Тернопільської області. У селах Задарів, Більче-Золоте та Озеряни Чортківського району, поблизу села Борщівка Кременецького району, а також в селах Великий Глибочок, Ступки та Петриків Тернопільського району й у місті Тернопіль на відкритих територіях палала суха трава, гілля дерев та чагарники.

apravkaФакт шахрайства, пов'язаний з придбанням талонів на дизпаливо, задокументували співробітники Тернопільського відділення поліції. Житель обласного центру перерахував невідомому 12 тисяч гривень за купівлю неіснуючих паливних карток.

ahrariiНа Тернопільщині тиждень тому стартувала посівна кампанія 2023. За цей час аграрії засіяли рекордні 67,6 тисячі гектарів орних земель краю. Від 16 березня вдалося посіяти 17,1 тис. га. ярої пшениці; 42,7 тис. га. ячменю та 5 тис. га. овесу.

veteran24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”. Ветерани, ветеранки, а також родичі полеглих захисників та захисниць можуть отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на відкриття або розвиток власної справи.

skeyt park 22 03 2023r З 1 квітня по 31 травня скейт-парк у тернопільському парку Сопільче буде закрито для проведення ремонтних робіт. У зв’язку з цим відвідування спортивного майданчика та катання на його території будуть тимчасово недоступні.

Надал галицький колекторПісля перемоги, громади Західної України повинні отримати новий економчний поштовх, а наші герої-воїни повинні повернутись в оновлені міста. Тому навіть під час війни, коли кошти бюджетів різного рівня спрямовуються на підтримку Збройних сил, у Тернополі тривають ремонти доріг. Виникла гостра потреба зменшення автомобільних корків при вʼзді у центральну частину Тернополя. Одне з таких рішень – ремонт вул.Гайової. Саме вулиця Гайова має стати новим великим вʼїздо у Тернопіль в місто з вулиці Обізної. Це продовження частини робіт після будівництва Гаївського мосту у Гаївської розвʼязки. Працівники підрядної організації розпочинають активно вести ремонтні роботи на дорогах та об’єктах шляхо-мостового господарства Тернопільської громади. Цьому сприяє добрі погодні умови.

Капітальний ремонт Гайової

«Наразі живемо у час війни і можливості бюджету є обмеженими, оскільки багато коштів витрачається на соціально важливі потреби. Цього року нам вдалося виділити кошти на ремонт шляхом-мостового господарства. Зокрема, це ремонт вул. Гайової, який частково проведено упродовж 2021-2022 років. Рішенням сесії міської ради виділено кошти для проведення капітального ремонту вулиці Гайової. За ці кошти ми розраховуємо відремонтувати проїжджу частину, замінити мережі, зробити вулицю Гайову проїзною для транспорту», – зазначив Сергій Надал. Ця вулиця буде доповнювати комплекс робіт, який зроблено на Гаївській розв’язці. І основне завдання її – забрати вантажний транспорт, автобуси з центру міста та автовокзалу й вивести безпосередньо на об’їзну дорогу. Міський голова додав, що відповідно до титульного списку, заплановано провести роботи на двох об’єктах шляхо-мостового господарства, а саме: капітальний ремонт вул. Гайової та капітальний ремонт вул. Вояків дивізії «Галичина» (ділянка від вул. Галицька до вул. Городна).

«Галицький колектор»

У Тернополі також тривають роботи з будівництва дощового колектора, який має зняти проблему підтоплення дощовими і талими водами територій житлових районів «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Північний». «Цього року продовжуються роботи з будівництва Галицького колектора. Зараз уже введено в експлуатацію частину колектора, відповідно стічні води забираються з вул. Веселої, вул. Збаразької та вул. Галицької. Після завершення робіт нова частина колектора буде підключена до існуючої і таким чином ми вирішимо проблему відведення дощових вод з мікрорайону «Канада», масиву «Сонячний», вул. Галицької і прилеглих вулиць. - На тій ділянці, де минулого року було облаштовано сам колектор зараз встановлюються плити перекриття, щоб уникнути попадання сторонніх предметів та створити безпечні умови для руху пішоходів», - розповів міський голова Сергій Надал. Після завершення робіт у перспективі на ділянці поруч з будівництвом колектора по вул. Галицька буде влаштована проїжджа частина, яка має стати паралельною до вул. Збаразької, відтак водії зможуть рухатися у напрямку до вул. Енергетичної з виїздом на просп. Злуки. А в перспективі заплановано будівництво дороги до мікрорайону «Канада».

domashne nasullyaКонституція України передбачає, що людина, її життя і здоров’я честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю, права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст та спрямованість діяльності держави, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Це означає, що захист прав та свобод людини і громадянина покладено на різні державні та недержавні органи. Обмежувальний припис стосовно кривдника – спеціальний захід щодо протидії домашньому насильству, спрямований на забезпечення безпеки постраждалої особи. 

shkilnuyavtoparkЗагальна кількість шкільного автотранспорту області налічує 197 одиниць. З початком повномасштабного вторгнення, на потреби оборони країни та евакуацію людей, Тернопільщина виділила кілька десятків автомобільних транспортних засобів.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 728

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com