став очистка 5344

Створення природного стоку, очищення від мулу, сміття та водоростей, реконструкція каналізації та колекторів

Днями на вимогу міського голови Тернополя Сергія Надала, експертами Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області було відібрано зразки води на шести ділянках озера.

вода холодна 414 липня з 9 до 18 години залишились без води мікрорайони «Кутківці», «Пронятин», вулиці Львівська, Спадиста, Куток.

КП «Тернопільводоканал» повідомляє, що в рамках проекту з резервного водозабезпечення названих мікрорайонів здійснюється перепідключення. Останніми роками вони активно забудовуються, тож одного водогону для такої кількості споживачів у найближчому майбутньому буде недостатньо.

спорт 976Передали місцевим мешканця ключі від нового універсального спортивного майданчика

У Тернополі на вул. Генерала Тарнавського, 18, 22 з’явився новий універсальний спортивний майданчик. Тож відтепер кожен охочий може відвідати дану спортивну локацію.

106039451 595790441359670 3773961874876971373 oВпродовж травня - червня цього року управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області спільно з Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу за участі регіональних тренерів провели онлайн навчання – підготовку 30 експертів, які будуть залучатися до проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти Тернопільської області.

тролейбус 3У зв’язку із необхідністю проведення робіт з ремонту контактно-кабельної мережі на перехресті вулиць Руська-Танцорова, що в районі Надставної церкви, тролейбусний маршрут №3 тимчасово змінить напрям руху.

Сторінка 1 із 94

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com