lvivhazРішенням Господарського суду Львівської області задоволено позов Тернопільської окружної прокуратури в інтересах держави до львівського газопостачального  товариства про стягнення до бюджету майже 270 тис грн.

konkyrsКонкурс відбувається у рамках Національного фестивалю "Код Нації" з 05 грудня 2022 року по 16 січня 2023 року, налічує 16 номінацій та декілька жанрів, детальніше з якими ознайомитись. Ви можете у Положенні чи розділі "Номінації". Весь прибуток від внесків учасників йде на підтримку ЗСУ. Щоб подати роботу на конкурс, авторизуйтесь в особистому кабінеті натиснувши кнопку нижче. Деталі за посиланням

rozshykПравоохоронці Тернополя розшукують Березовського Валерія Валентиновича 1969 року народження. 30 листопада тернополянин вийшов з дому та не повернувся. Був одягнений в коротку куртку, штани,черевики чорного кольору. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про можливе місцезнаходження розшукуваного, телефонуйте на номером 27-11-70 або на лінію «102».

rozklad ruhu 32 marshrutu 07122022Від початку грудня та на весь зимовий період внесено зміни у розклад руху автобусного маршруту №32 «вул. Івана Мазепи – Міське кладовище». Відтак, до 1 березня цей маршрут на міське кладовище курсуватиме лише у вихідні і святкові дні.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 645

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com