636434 6346464Нещодавно система Prozorro проаналізувала ситуацію з держзакупівлями тест-систем в розпал епідемії COVID-19. Як зазначають експерти першими ПЛР-тести, які є найбільш точним методом діагностики COVID-19, закупили у Тернополі за кошти міського бюджету.

87687 4322323Ми стоїмо на порозі масштабної кризи

Звичайно, безпосереднім приводом, який спричинив кризу економіки, державного управління та всієї української медичної інфраструктури став вірус. Епідемія поширення коронавірусу та хвороби Covid-19 прийшла в Україну досить “несподівано”, як і для всього світу.

поліця 455нггЖитель обласного центру напідпитку вночі у дворі свого будину цеглою пошкодив два авто.

Повідомив у поліцію про хуліганські дії сусіда 28-річний тернополянин. Він розповів, що знайомий пошкодив його автомобіль марки «Ауді» та ще один позашляховик.

штраф 678017 тисяч гривень штрафу доведеться сплатити жителю Підволочиського району за те, що нехтував встановленими карантинними обмеженнями та перебував у громадському місці без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

е клавішіТернопіль - одне з міст, де мешканці можуть подавати електронні петиції, запити чи звернення, брати участь в електронних консультаціях та опитуваннях.

Центр розвитку інновацій спільно з програмою EGAP проводить 3-тє дослідження стану розвитку електронної демократії в 22-ох обласних центрах України.

Сторінка 1 із 26

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com