noviy pishohidniy mist na vul 15 kvitnya u ternopoli 1 300x200У Тернополі поблизу Збаразького кільця триває будівництво нового надземного пішохідного переходу. Днями на даному об’єкті завершився перший етап будівельно-монтажних робіт – облаштування фундаментів та сталевого каркасу моста, зазначають в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

учні проїздУ громадському транспорті Тернополя учні та студенти мають право на безкоштовний проїзд при наявності учнівської/студентської «Картки Тернополянина». Цю картку можуть виготовити усі учні та студенти, які навчаються в освітніх закладах тернопільської громади, незалежно від місця реєстрації.

шлюб за добу 333У Тернополі уже впродовж трьох років реалізовується проєкт «Шлюб за добу», завдяки якому бажаючі можуть зареєструвати шлюб, не чекаючи 30-ти днів.

Реєстрація шлюбу здійснюється впродовж 24-ох годин з моменту отримання документів від наречених.

коронавірусЗгідно з даними обласного лабораторного центру станом на ранок 23 вересня на Тернопільщині всього підтверджено 12067 випадки COVID-19, з них 11153 – дорослі, 914 – діти.

Видужало 5660 осіб, 146 випадків, на жаль, летальних.

сміттєзвалища 222Черговий об’їзд населених пунктів Заліщицького району з метою виявлення несанкціонованих сміттєзавлищ провели працівники Державної екологічної інспекції.

Інспектори охопили Колодрібську, Зозулинську, Синьківську, Кулаківську, Новосілківську та Винятинську сільські ради. На території згаданих населених пунктів побутові відходи знаходились у несанкціонованих місцях, у результаті чого засмічено земельних ділянок загальною площею близько 1,08 га.

Сторінка 1 із 140

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com