1631166269981«Живе у нашому селі, недалеко від школи, дуже хороша молода жінка Айшат Шахілова, яка переїхала разом з родиною з Казахстану в Тернопільську область на Вишнівеччину, мама двох діток 3 і 8 років. Знаю її особисто. Має професійно-технічну освіту, продавець продовольчих товарів за фахом. Вона дуже любить куховарити, цікавиться новими рецептами і експериментує з приготуванням різних смаколиків для родини та друзів. Привітна, сумлінна, старанна, - розповідає директорка ЗОШ 1-2 ступеня с. Котюжино Лідія Миколаївна Воробець.

Запис у гуртки технічного та спортивно-технічного напрямку триває з 1 по 15 вересня 2021 року, навчання — безкоштовне і відбувається в позаурочний час на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

2021.09.07 ШумськПрофесійна освіта є, але досвіду праці немає, відповідно, роботу знайти практично неможливо, людина у відчаї – знайома ситуація? В таких обставинах була і Наталія із села Великі Дедеркали на Шумщині.

5757457447477У рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

IMG 1875Добре навчатись у школі, розвивати свої таланти, вести здоровий спосіб життя – золоті школярські правила на всі часи. Але не менш важливо виховувати в собі свідомого громадянина рідної країни,

0shkolnyie ryukzaki 1024x547Кажуть, як навчальний рік розпочнеш, так він і мине. Тернопільська обласна бібліотека для дітей підготувала ряд «антистресових» заходів, які допоможуть дітям та батькам адаптуватись до шкільних реалій і розпочати цей новий життєвий етап цікавими знаннями і веселими пригодами.

Сторінка 1 із 11

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com