854 1Тернопільські МАНівці стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Протягом трьох днів команда області в кількості 36 учнів-членів обласного відділення МАН брала участь у фінальному ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

34434434434334Онлайн проєкт “Detective English” – нова ініціатива Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, яка допоможе практикувати англійську мову не виходячи з дому. Модератор проєкту – випускниця програми FLEX, тернополянка Віра Грабчук.

щастя777787Бібліотекарі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки підготували презентацію-огляд «Зроби себе щасливим», де можна ознайомитися з дуже цікавими книжками про щастя.

photo 2020 11 03 15 22 46Спільне тренування родин з боксу «Підтримай мене, татусю!» відбулось у Теребовлянському Центрі розвитку спорту. З ініціативою провести таке планове заняття загальної та спеціальної фізичної підготовки початкової групи, під час якого разом тренувалися б батьки та діти, виступив тренер з боксу Віталій Москва. «Спільні заняття допомагають налагодити контакт між батьками та дітьми, покращити відносини між ними, а найголовніше – залучають до здорового способу життя, адже здорові звички та перші спортивні вміння і навички діти здобувають у своїй родині», - переконаний тренер.

2020 10 21 15 55 06Про дискримінацію по віку і йшла мова на черговому засіданні жіночого клубу "Гармонія", що відбулось у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в режимі онлайн. Тема заходу: “Ейджизм у сучасному світі”.

Сторінка 1 із 8

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com