657667752021 – ювілейний рік Лесі Українки. 3 нагоди 150-річчя від дня народження поетеси науково-методичний відділ Тернопільської обласної бібліотеки для дітей підготував методичні рекомендації «…Прекрасна у своїй високій простоті…».

Леся Укр 865646До 150-річчя від дня народження відомої української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки у Борщівському обласному краєзнавчому музеї розгорнуто виставку графічних робіт Василя Перевальського, народного художника України із серії ілюстрацій до драми-феєрії «Лісова пісня».

волейбол 443V-тий турнір з волейболу Великогаївської територіальної громади, присвячений пам’яті героїв «Небесної сотні» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима», відбувся 21 лютого.

img 0390 1Непростий 2020 рік приніс свої корективи у плани Андрія Селедця із містечка Підволочиськ на Тернопільщині.

Чоловік здобув вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і механізація сільського господарства», має на утриманні дитину віком до шести років.

img 0415«Навчалася у виші за спеціальністю «Світлотехніка і джерела світла», працювала у різних галузях, у т.ч.  бухгалтером та менеджером (управителем) з адміністративної діяльності. Загальний стаж роботи 10 років. А ще двійко діток віком до 6 років. Намагалася знайти роботу самостійно, але не змогла», - ще ніби недавно свою історію розповідала кар’єрній радниці із Підволочиської райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості Олеся Гресь із містечка Підволочиськ.

Сторінка 1 із 11

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com