zsyf31 березня 2023, 18:00, креативний кластер “На пошті” (Тернопіль, вул. Коперника, 4) У програмі: Виступи груп “ZSUF”, “Неймлес”, а також секретний гість, про якого буде оголошено пізніше. Поезія від Юрія Завадського. Відкриття виставки Сергія Василишина “Зруйнований образ” Відеоарт. Усі зібрані кошти (крім організаційних потреб) ми напряму передамо нашим друзям - воїнам ЗСУ Вхід 200 uah. Також можна придбати квитки он-лайн: https://secure.wayforpay.com/payment/zsuf. Будемо раді бачити усіх!

IMG 9633Запрошуємо на благодійний концерт молодої співачки SOWA в Тернополі 26 березня о 19:00 в креативному кластері Na пошті! SOWA – молода львівська співачка та авторка пісень. Фіналістка телепроєкту «Українська пісня/Ukrainian Song Project», учасниця фестивалю «Atlas Weekend» та національних відборів пісенного конкурсу «Євробачення 2022» і «Євробачення 2023».

zahodi 27 bereznya 21 03 2023r 2У понеділок, 27 березня, у Тернополі відбудеться презентація нової пісенної збірки «Україна – це світло» Лесі Горової за участю колективу Дитячої хорової школи «Зоринка» ім. Ізидора Доскоча.

vitvickuyПовернутись і дочекатись. Запрошуємо на прем'єру військово-ліричної балади Олега Вітвіцького. "Я ТОБІ ПОДАРУЮ ВЕСНУ". Особлива гостя: Леся Горлицька. В рамках події: представлення Фонду оборони України та проведення збірки на Фонд . Подія приурочена пам'яті Слави і Ярослава Стецьків. Відеоверсію пісні буде опубліковано тут: https://www.youtube.com/channel/UC-uyWY6GqUMjML6T6vujo-A. Подія відбудеться 12.03.2023 о 15:00 в дружній ресторації "Мамонт"

konkyrs frankoДержкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня - у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо у таких чотирьох номінаціях:

bohdan lepkuyСьогодні у Центральній міській бібліотеці відбудеться презентація книги "Спогади про Богдана Лепкого" упорядкування, передмова,примітки Надії Білик. Книга вийшла до 150 річчя від дня народження Богдана Лепкого. Адреса бібліотеки: вулиця Руська, 31, Тернопіль.

filarmoniya1 березня о 18:30. АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР. Тернопільської обласної філармонії. Солістка – лауреат міжнародних конкурсів. Марія БОНДАРЕНКО (м. Харків). Диригент – народний артист України Мирослав КРІЛЬ.

standupРік з часу повномасштабного вторгнення показав, що сміється той, хто сміється останнім. А українці сміються - отже, не здаються. УДАчники - це серія благодійних стендап-концертів, які відбулися вже у Львові та Коломиї, з метою зібрати кошти на покупку дронів для аеророзвідки УДА .

knuzka prezentaciyaДрузі, запрошуємо вас до Тернополя на презентацію нової книжки літературознавиці Віри Агеєвої — «Марсіани на Хрещатику. Літературний Київ початку XX століття». Нова книжка пані Віри — це мандрівка літературним Києвом початку ХХ століття.

Сторінка 1 із 81

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com