fotovustНескорені – це сильні та сміливі українські захисники, медики, рятувальники, волонтери, які кожного дня захищають, вільне демократичне майбутнє України. Тисячі й тисячі доль, які водночас змінились та пішли за покликом совісті .

improvizaciyaІмпровізація – це здатність отримувати максимум результату при мінімумі затрат, вміння ловити насолоду кожного моменту і навик перетворювати все, що відбувається, в задоволення. Імпровізація – це мистецтво тут і зараз. Запрошуємо вас на пробне заняття з імпровізації в Тернополі. ТРЕНЕР: Вікторія Єсауленко/ @Victoria Yesaulenko , яка більше двадцяти років в комунікаціях, більше восьми – в тренерстві, близько чотирьох – арт-терапевт. Десять років займається театральною імпровізацією і готова ділитися всім, чого навчилася за всі ці роки. Блогер, автор книг, спікер провідних майданчиків країни. МИ БУДЕМО ВЧИТИСЯ:

ptashnuk2 грудня приходь у креативний кластер Nа пошті на акустичний концерт Максима Пташника – саундпродюсера і музиканта! Макс вдруге виступить у Тернополі і вперше - у нашому культурному укритті з новою програмою. Купуй квиточки, поки ніхто не бачить (то жарт! купуй і всім показуй, шо ти купив(ла))
https://secure.wayforpay.com/payment/ptashnykte  2 грудня о 19:00 перші 10 квитків – 200₴ (далі – 250₴, вартість в день події - 300 грн).

kyltyraМіністерство культури та інформаційної політики України разом з Google запускають онлайн-простір української культури на платформі Google Arts & Culture, який має назву Ukraine is Here - Україна поруч.

big shopka OzkHIУ четвер, 1 грудня, з початком календарної зими у Тернопільській громаді розпинається традиційний щорічний конкурс «Різдвяне диво». Проводиться конкурс з метою залучення установ, організацій, підприємств, закладів, церковних громад, парафій, мешканців Тернопільської міської територіальної громади до вивчення та пізнання різдвяних традицій за допомогою засобів народного декоративно-прикладного мистецтва. Відповідно до Положення про проведення конкурсу, «Різдвяне диво» триватиме по 22 січня 2023 року. Оцінюватимуть роботи учасників у цьому році в трьох номінаціях, а саме:

hoydalku viynuДрузі, 26 листопада запрошуємо вас до Тернополя на розмову із психотерапевтом та автором книжок «Емоційні гойдалки війни», «Стіни в моїй голові» та «Для стосунків потрібні двоє» Володимиром Станчишиним.

bez obmezenБлагодійний концерт гурту Без обмежень на підтримку ЗСУ! Гурт презентуватиме новий альбом "Вільні люди". На вас чекає абсолютна свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний і драйвовий рок для вільних українців! Тернопіль, 19 грудня, 19:00, ПК "Березіль" Переходь за посиланням і купуй квитки   https://cutt.ly/lMhQ902

Сторінка 1 із 78

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com