zustrich 14062024 117 червня о 15:00 год у Центральній міській бібліотеці( вул. Руська, 31) відбудеться творча зустріч з військовослужбовцем, українським письменником, істориком та науковцем Сергієм Тимофійком, відомим також під псевдонімом Тарас Мельник.

birkaГотові до нової «ЗБІРКИ»?  Нагадуємо, що «Збірка» – проєкт, в якому даємо змогу молодим гуртам засвітитися на сцені креативного кластеру, зустріти свою публіку та завоювати серця перших фанатів!  15 червня о 19:00/  Вхід: вільний донат! Цього разу четверо виконавців вийдуть до нас на сцену:

galitskiy kamerniy orkestr 12 06 2416 червня Муніципальний Галицький камерний оркестр представить тернополянам та гостям міста благодійну концертну програму «Україна – це ми». Виступ відбудеться на відкритому сценічному майданчику біля пам’ятника Івану Франку, що на вулиці Петра Конашевича - Сагайдачного.

premivya levitskogo 07 06 24На черговому засіданні 39-ї сесії міської ради прийнято рішення про заснування щорічної міської літературної премії імені Михайла Левицького. Премію засновано з метою увічнення пам’яті поета Михайла Левицького, а також для подальшого сприяння розвитку літературного процесу на Тернопільщині. Нагорода присуджуватиметься одному переможцю у номінації - краща поетична збірка, вручення якої відбуватиметься щорічно 15 серпня з нагоди святкування Дня міста Тернополя. Особі, удостоєній Премії, буде присвоюватись звання Лавреата премії імені Михайла Левицького та виплачуватиметься грошова винагорода.

tanhoo«СОЛОСПІВИ»Запрошуємо на «Вечір романсів», який відбудеться у малій залі філармонії 11 червня о 18:30. Участь беруть: Вокальний квартет "Акорд"; Народна артистка України Наталія Лемішка; Заслужена артистка України Оксана Малецька; Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Андрій Оленин; Володарка Гран-Прі конкурсу "Незабутня Квітка Цісик" Марія Лемішка, Анжела Томчук, Іван Водвуд та Вікторія Мищій.

terleckjКнигарня «Є» Тернопіль і видавництво «Богдан» запрошують 6 червня о 18:30 на зустріч з письменником Валентином Терлецьким і презентацію його книжки «Книга Сили. Воля». Братиме участь у презентації також ілюстратор Олег Кіналь, який художньо оформив книжку. «Книга Сили» — серія романів Валентина Терлецького про джерела сили.

naposhtivayberАртистка Чуприненко - з чуттєвим сольним концертом у Тернополі. 30 червня відбудеться справжній театр музики та пісенної теплоти. Артистка Чуприненко - це незалежний музичний проєкт авторки пісень та співачки Марусі, амбасадорки степів та морів Херсонщини.

odaСьогодні у Тернополі провели обласний фестиваль для обдарованих і талановитих учнів та студентської молоді „Гордість Тернопілля”. Цьогоріч на фестивалі грамотами начальника обласної військової адміністрації та цінними подарунками нагородили понад 40 кращих учнів та студентів закладів освіти області.

skrupka26 травня о 17 : 00 Концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ Тернопільської обласної філармонії. Солісти: Наталія БАКЛАЖЕНКО та Володимир ЗАЦІХА. Клас народного артиста України , професора Ігора Пилатюка.

Сторінка 1 із 105

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com