hevkoДорожньо-транспортна пригода за участю народного депутата України від партії «Слуга народу» і по сумісництву керівника Тернопільської парторганізації трапилася на трасі «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» у селищі Золочівського району Львівської області у ввечері 19 березня.

hevkoЦими днями Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Володимира Гевка щодо закриття кримінального провадження про ухилення від декларування орендованої квартири у Києві. ВІн довів, що так як і говорив раніше просто допустив помилку, яку одразу ж виправив при першій можливості. Що ніякого наміру щось приховувати нема і не було, бо неможливо приховувати те, що і так всім відомо. Ним були надані усі необхідні документи і свідчення для слідства та суду. І на першому ж засіданні, суд ухвалив рішення про закриття цієї справи!
 
 

premiyaВійна в Україні та пов’язані з нею фінансові тягарі не завадили голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку активно преміювати керівників комунальних установ Тернопільщини. Як стало відомо Politerno від джерел у Тернопільській обласній раді, за поданням Михайла Головка з березня по жовтень цього року керівникам комунальних установ облради були нараховані багатотисячні премії. Відразу зазначимо, виплати премій під час війни – не є порушенням закону.

hevkooНародному депутату від "Слуги народу" Володимиру Гевку НАБУ та САП оголосили про підозру в корупції. Про це повідомляють правоохоронні органи.  «14 грудня 2022 року за дорученням керівника САП прокурор САП та детектив НАБУ повідомили про підозру народному депутату України IХ скликання в умисному внесенні суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України (у редакції, чинній до 21.07.2021)», – інформує САП.

nadal vitannyaВітаю всіх українців з 32 річницею Збройних сил України. З Днем Української Армії. Сьогодні ми відзначаємо це свято в найскладніший час в історії незалежної України. Збройні сили України ведуть повномасштабну війну з московськими окупантами і вибивають ворога зі святої української землі. Дякую за героїзм всім захисникам та захисницям. Помолимося за всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну. Миру всім нам після перемоги над московською ордою!

vitannya den gidnosti i svobodi 21112022Українці, друзі, побратими! Шановна громадо! Від щирого серця вітаю усіх з Днем Гідності і Свободи! Дев’ять років тому у нас спробували забрати нашу свободу, намагалися позбавити гідності, кинути нашу державність під ноги московському окупанту. Але Українська нація повстала.

polska 4ortkivУ Чорткові урочисто відкрили сквер пам'яті Марії та Лєха Качинських. Подружжя стало жертвою Смоленської катастрофи у 2010 році. Тоді трагедія сколихнула увесь світ. 10 квітня поблизу військового аеродрому “Смоленськ-Північний" розбився польський урядовий літак з 96 особами на борту

Сторінка 1 із 16

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com