slugy 960x720Україна витрачає на утримання одного народного депутата Верховної Ради понад 1,5 млн грн на рік. На всіх приблизно 600 млн грн на рік. Такі дані вказані в постанові Верховної Ради про бюджет на 2024 рік. Виникає закономірне питання: чому під парламентом за весь час повномасштабної війни не відбулося жодної акції з гаслом «Гроші на ЗСУ». Адже за депутатські мільйони можна було б придбати 30 000 ударних дронів. Справжню «армію дронів».

Як повідомляє КП «Тернопільводоканал», у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт, 20 грудня з 09:00 до 17:00 год буде тимчасово припинено водопостачання будинків за адресами: вул. Івана Горбачевського, вул. За Рудкою, вул. Юліана Опільського, 3, 10,12,14,18.

обленергоНизка знаних тернопільських підприємців та політиків у 2019-2020 роках побудували у селі Лозова Тернопільського району потужну сонячну електростанцію, на місці якої, за документами, повинні знаходитися їхні ж приватні домогосподарства.

Forbes fake 2 1 1Місяць назад, у жовтні 2023 року, зʼявилась інформація, що російський олігарх Магомет Мусаєв, власник російського відділення Forbes, купив всю глобальну медіагрупу Forbes. У тому числі й українське відділення.

1

19 червня 2023 року начальником Головного управління Національної поліції в Тернопільській області було призначено уродженця Полтавщини полковника поліції Сергія Зюбаненка. Без сумніву, Сергій Вікторович наймедійніший керівник обласної поліції за усю її історію. Однією з перших та найпомітніших його інформаційних акцій став виїзний, як він сам назвав цю подію, прийом громадян на вулиці Шпитальній, де голосно і з пафосом було зупинене скандальне й незаконне будівництво багатоквартирного будинку, який в документах значиться як індивідуальний.

НАБУ 1 1 1 1Успішна боротьба з корупцією — одна зі складових вступу України до Євросоюзу та НАТО. Про це, зокрема, йшлося на Вільнюському саміті Альянсу 11 та 12 липня. І поки експерти підбивають підсумки Саміту та оцінюють його результати, ніхто не сумнівається, що якраз  на антикорупційній ниві Україні здобула значні успіхи, які оцінили наші партнери. Європейські чиновники, щоправда, наголосили — боротьба з корупцією має тривати і далі, якщо Україна таки хоче доєднатися до НАТО та ЄС. Чого вже досягла наша держава та якими були найгучніші антикорупційні справи останніх місяців, розбирався Центр громадського моніторингу та контролю.

mar4enkoНАБУ затримало народну депутатку Людмилу Марченко та її помічницю Анастасію Колеснік. Про це повідомляє Telegram-канал “Тернополяни”. “А ось і головна героїня сьогоднішніх затримань – помічниця нардепа Людмили Марченко Анастасія Колеснік. 

hevkoДорожньо-транспортна пригода за участю народного депутата України від партії «Слуга народу» і по сумісництву керівника Тернопільської парторганізації трапилася на трасі «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» у селищі Золочівського району Львівської області у ввечері 19 березня.

Сторінка 1 із 17

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com