rad lillehamer 25 01 2022 1 1Представник Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, Тарас Радь на чемпіонаті Світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору виборов «золото».

Не лінуйся рухайсяНа Тернопільщині розпочинається обласний відеоконкурс «Не лінуйся! Рухайся!»

До участі запрошуються усі бажаючі, без вікових обмежень. Надіслані на конкурс відеоролики мають відображати активний спосіб життя усіх верств населення, причому лише на свіжому повітрі.

nok daderko 12 2021 1 1Обрали найкращих юних спортсменів в номінації «Олімпійська надія Тернопільщини 2021 року».

Імена юнаків та дівчат, хто завдяки своїм спортивним здобуткам отримав право увійти до даної номінації визначили на засіданні виконавчого комітету місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області.

files.dp.ua IMG 0009У Тернополі в УД «Перемога» відбулися підсумки року та презентація календаря «Тернопіль спортивний 2022: ВІД МРІЇ ДО РЕЗУЛЬТАТУ» - це калейдоскоп видів спорту, що функціонують та розвиваються в нашому місті, дитячих мрій, фактичних результатів і досягнень досвідчених спортсменів.

IMG 0054На набережній Тернопільського ставу 25 грудня відбувся костюмований новорічний забіг Santa run 2021.

Перед стартом відбулася танцювальна розминка від Наталія Тяжолої.

Дистанція для учасників становила – 5 км. Маршрут пролягав через пересічену місцевість Тернопільського ставу.

inva plavannia kotliar 12 2021 1 1У місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Сторінка 1 із 28

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com