Останні новини

Як заробляють тернопільські депутати?

4950Виявляється найпоширенішим бізнесом  тернопільських депутатів є роздрібна торгівля з кіосків, або, як їх ще називають, «МАФів».

Таких малих архітектурних форм у Тернополі близько 500 і діяльність їх так чи інакше пов’язані із  народними обранцями Тернопільської міської ради. Дехто із депутатів (мова не йде за всіх) контролює торгівлю напряму, інші віддають кіоски в оренду - це теж вигідна справа, адже місячна плата, за свідченням знайомих підприємців, становить 6-7 тисяч гривень. Чимало депутатів оббивають пороги міської ради та вирішують всі юридичні та адміністративні проблеми власників МАФів, або, як кажуть в народі,  «кришують» їх. Для прикладу, візьмемо депутата Романа Навроцького, який, як стало відомо нашій редакції, має у власності шість таких кіосків (це ті, які ми встановили, а так, загалом, десять ).

IMG 4946

Два розміщені на вулиці Слівенська, 15 (біля магазину «Прогрес»),

IMG 4948

два – на вулиці Карпенка та два - на вулиці Тарнавського (навпроти ресторану «Бахус»). 

4949

Всі ці кіоски, наразі, здійснюють незаконну торгівлю, оскільки договори сервітуту між міською радою та приватним підприємцем Степаном Яворським, а також його сином, на яких пан Навроцький оформляв дозволи, закінчились, а нових немає. Щодо МАФів на вулиці Тарнавського, то тут взагалі немає жодного документу, зате «точка» вже активно торгує. Тому в даному   випадку  все тримає на «контролі» Роман Ярославович.

000

Приблизний підрахунок дає нам суму 60-70 тисяч гривень заробітку, які отримує пан Навроцький від своїх кіосків в місяць, а в рік – 720-840 тисяч грн .

За офіційними даними у пана Романа в 2015 році лише 36 тисяч грн. доходів на посаді першого заступника начальника обласної сільгоспінспекції і, між іншим,  державного службовця. 

І таких порушень по місту чимало, проте ні муніципальна поліція, ні поліція МВС на такі речі жодним чином не реагують. І взагалі стало згубною звичкою міської ради виділяти земельні ділянки під МАФи без аукціону чи конкурсу, як того вимагає Земельний кодекс.

Є надія, що прочитане спонукатиме міську владу навести порядок в даному питанні.

Іванна Ковач

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...