Останні новини

Як заробляють тернопільські депутати?

4950Виявляється найпоширенішим бізнесом  тернопільських депутатів є роздрібна торгівля з кіосків, або, як їх ще називають, «МАФів».

Таких малих архітектурних форм у Тернополі близько 500 і діяльність їх так чи інакше пов’язані із  народними обранцями Тернопільської міської ради. Дехто із депутатів (мова не йде за всіх) контролює торгівлю напряму, інші віддають кіоски в оренду - це теж вигідна справа, адже місячна плата, за свідченням знайомих підприємців, становить 6-7 тисяч гривень. Чимало депутатів оббивають пороги міської ради та вирішують всі юридичні та адміністративні проблеми власників МАФів, або, як кажуть в народі,  «кришують» їх. Для прикладу, візьмемо депутата Романа Навроцького, який, як стало відомо нашій редакції, має у власності шість таких кіосків (це ті, які ми встановили, а так, загалом, десять ).

IMG 4946

Два розміщені на вулиці Слівенська, 15 (біля магазину «Прогрес»),

IMG 4948

два – на вулиці Карпенка та два - на вулиці Тарнавського (навпроти ресторану «Бахус»). 

4949

Всі ці кіоски, наразі, здійснюють незаконну торгівлю, оскільки договори сервітуту між міською радою та приватним підприємцем Степаном Яворським, а також його сином, на яких пан Навроцький оформляв дозволи, закінчились, а нових немає. Щодо МАФів на вулиці Тарнавського, то тут взагалі немає жодного документу, зате «точка» вже активно торгує. Тому в даному   випадку  все тримає на «контролі» Роман Ярославович.

000

Приблизний підрахунок дає нам суму 60-70 тисяч гривень заробітку, які отримує пан Навроцький від своїх кіосків в місяць, а в рік – 720-840 тисяч грн .

За офіційними даними у пана Романа в 2015 році лише 36 тисяч грн. доходів на посаді першого заступника начальника обласної сільгоспінспекції і, між іншим,  державного службовця. 

І таких порушень по місту чимало, проте ні муніципальна поліція, ні поліція МВС на такі речі жодним чином не реагують. І взагалі стало згубною звичкою міської ради виділяти земельні ділянки під МАФи без аукціону чи конкурсу, як того вимагає Земельний кодекс.

Є надія, що прочитане спонукатиме міську владу навести порядок в даному питанні.

Іванна Ковач

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.