Двох жителів Гусятинщини судитимуть за виготовлення та продаж фальсифікованого алкоголю

IMG 85661Двоє жителів Гусятинщини, обвинувачені у виготовленні та збуті фальсифікованих алкогольних напоїв, постануть перед судом.

Слідством встановлено, що двоє мешканців Гусятинського району організували діяльність трьох підпільних цехів з виготовлення спирту та алкогольних напоїв на території смт. Гусятин.

Спеціальне обладнання для виробництва спирту, змайстроване одним із фігурантів кримінального провадження, дозволяло в умовах підпільного цеху отримувати контрафактну продукцію з об’ємною часткою спирту у ній - 90-95 відсотків, повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

Реалізація незаконно виготовленого спирту та алкогольних напоїв здійснювалась через власний магазин зловмисників та інші торгові точки.

Правоохоронці під час обшуків вилучили та арештували 12 «приладів», що забезпечували виготовлення спирту шляхом ректифікації, а також понад 2000 літрів незаконно виготовлених етилового спирту та алкогольних напоїв й транспортний засіб, який використовувався у протиправній діяльності.

Розслідування, що здійснювали слідчі слідчого управління ГУ ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, завершено. Справу скеровано до суду.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com