
Визначено лауреатів обласної премії у галузі культури за 2023 та 2024 роки. Відзнаки отримали артист Муніципального Галицького камерного оркестру, піаніст Віталій Бобровський та директор Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука Сергій Музика.
За підсумками 2023 року у номінації «Музичне мистецтво імені Соломії Крушельницької» премію присудили Віталію Бобровському спільно з вокалістом Володимиром Шагаєм. Нагороду митці отримали за реалізацію авторського проєкту «Українська мистецька пісня – НаСтрої».
Лауреатом 2024 року у номінації «Образотворче мистецтво імені Михайла Бойчука» став Сергій Музика. Відзнаку присуджено за розробку авторських підходів до збереження та популяризації пам’яті про митця Михайла Бойчука серед молоді, а також за цикл творчих робіт «Mitos».
Рішення про присудження премій ухвалили члени відповідного комітету під час засідання шляхом таємного голосування.

