Стало відомо, хто отримає цього тижня гроші від «Файної карти»

865 77887890900Як ми вже інформували, жителі Тернопільської громади та гостей міста, які користуються громадським транспортом, оплачуючи проїзд за допомогою електронних квитків "Соціальна карта тернополянина" чи проїзним квитком тривалого користування "Електронний квиток" (неперсоніфікований квиток), можуть отримати в подарунок поповнення у розмірі сто або п’ятдесят гривень на свій електронний квиток.

Для цього необхідно просто здійснити поїздку у громадському транспорті Тернополя, оплативши її своїм електронним квитком, а щопонеділка у ТОВ "Системний зв’язок" формуватимуть перелік номерів електронних квитків "Соціальна карта тернополянина" усіх пасажирів, що здійснили поїздку впродовж попереднього тижня. Серед них обиратимуть двох щасливчиків, які отримають поповнення у розмірі 100 (сто) гривень на свій персоніфікований електронний квиток та поповнення у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень на неперсоніфікований електронний квиток для здійснення поїздок.

21 грудня за допомогою генератора випадкових чисел було отримано номери квитків осіб, на чиї рахунки вже перераховано кошти. Отже, сто гривень було перераховано на персоніфікований квиток 116017305, а 50 гривень – на квиток з номером 014049319 ("Електронний квиток"). Із власником першого квитка нам вже вдалося зв’язатися, щоб повідомити йому про виграш. Сподіваємося, що приємним був наш сюрприз і для власника неперсоніфікованого квитка, контактів якого ми не маємо.

Якщо ми змогли подарувати вам радість – будемо щасливі, якщо напишете про це на своїх сторінках у соцмережах, відмітивши нас.

Новий тиждень поїздок стартував, отже наступного передноворічного понеділка (28.12.2020) ми знову оголосимо номери квитків переможців!

Долучайтеся до сторінок "Файна карта" у Фейсбук та Інстаграм, щоб не прогавити свій виграш!

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com