Останні новини

Українське радіо Тернопіль допомагає створювати мультики про фінансову грамотність

radio ternУявіть: вашим дітям від шести до одинадцяти років, а вони вже змалечку знають, як заробляти, витрачати й заощаджувати. Важливий освітній проект з фінансової грамотності для дітей підтримало радіо Тернопільської філії Суспільного.

Співпраця з UA: Українське радіо Тернопіль розпочалася з того, що на одну з програм філії було запрошено ініціатора проекту, викладача Тернопільського національного економічного університету Віталія Письменного. Він розповів про те, як створювався проект фінансової грамотності для дітей. За його словами, 2018 року команда креативних і фінансово грамотних авторів написала три дитячі книжки: "Сім’я Чапленків купує собаку Лакі", "Сім’я Чапленків влаштовує "гаражний" розпродаж" та "Максимко хоче стати фінансовим консультантом". Видання розповсюджували безкоштовно, електронну версію книжок можна було завантажити з інтернету. Вже готується наступне, четверте видання з фінансової грамотності для дітей.
"Корисних книжок для дітей є багато. Але спробуйте знайти хоч одну корисну книжку для малечі з фінансової грамотності? А тут мало тексту, багато малюнків і яскравий контент", — розповідає лінійна продюсерка Тернопільського обласного радіо Ірина Моргун.
За її словами, у Віталія Письменного виникла ідея зробити тематичні мультики і команда UA: Українське радіо Тернопіль вирішила допомогти: надала свою студію для озвучення, залучивши до цього звукорежисерів і ведучих ефіру.
"Адже ці книжечки й мультики дійсно навчають, і не тільки фінансової грамотності, а й доброти, поваги та відповідальності", — каже продюсерка.
За підтримки Тернопільської філії Суспільного дітям і дорослим простими словами пояснюють що таке сімейний бюджет, банківські кредити й депозити, страхування і фінансове шахрайство.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.
Thumbnail 22 листопада в залі ігрових видів спорту ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться фінальні змагання фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF». Початок змагань о 14.30 год.  Шість найсильніших тернопільських команд...
Thumbnail Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.
Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.