Історія успіху із Підволочиська. Молодий батько Андрій Селедець став інженером на місцевому підприємстві

img 0390 1Непростий 2020 рік приніс свої корективи у плани Андрія Селедця із містечка Підволочиськ на Тернопільщині.

Чоловік здобув вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і механізація сільського господарства», має на утриманні дитину віком до шести років.

Упродовж більш як 10 років працював на різних посадах та у різних галузях: вчителем, електромонтером, головним агрономом, мав бізнес у сфері торгівлі… Проте, у квітні минулого року Андрій залишився без роботи. Спочатку намагався знайти місце праці самостійно, та все ж через місяць звернувся по допомогу до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Кар’єрна радниця допомогла чоловікові зорієнтуватись на ринку праці, ознайомила з актуальними вакансіями, запропонувала можливі варіанти працевлаштування. Відтак, вона скерувала Андрія до новоствореного підприємства ТОВ "ВІТ-АН", яке здійснювало підбір претендентів на різні посади. Співбесіда пройшла успішно і вже у вересні 2020 року чоловік був працевлаштований на посаду інженера.

У свою чергу, консультант роботодавця райфілії ОЦЗ поінформувала керівника ТОВ "ВІТ-АН" про можливість отримати компенсацію єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних громадян, зокрема, з числа громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню на підставі ст. 26 п. 1 Закону України "Про зайнятість населення". І підприємство вирішило скористатися такою послугою.

Отож, вже 5-й місяць Андрій успішно працює, а ТОВ "ВІТ-АН" отримує згадану компенсацію.

Таким чином були вирішені одразу дві проблеми: вдалося знайти місце праці для безробітної людини, яка не може на рівних конкурувати на ринку праці, а підприємство отримало необхідного працівника та ще й компенсацію ЄСВ за його працевлаштування. В черговий раз співпраця із службою зайнятості стала взаємовигідною як для безробітного, так і для роботодавця.    

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com