У молодіжному клубі “Час ”Z” старшокласникам розповіли про перспективи стати військовими

2021 03 04 час ZПонад 100 старшокласників Тернопільських ЗОШ № 8, школи-ліцею № 6 та Острівської ЗОШ побували на онлайн-засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Учасниками заходу були представники Західного відділення комплектування Національної гвардії України - офіцер Лариса Ничипорук та Державної прикордонної служби України - полковник Андрій Лущик.

Офіцери розповіли молоді про особливості професій військовослужбовець та прикордонник; про можливості здобуття вищої освіти у Національній академії державної прикордонної служби України за спеціальностями: “Безпека державного кордону”, ”Правоохоронна діяльність”, ”Автомобільний транспорт”, ”Філологія (іноземна)”, “Психологія” та ін.

“Навчання за кошти державного бюджету, повне державне утримання та перебування на військовій службі, обов’язкове працевлаштування, повний соціальний пакет офіцера - такі переваги навчання наших курсантів”,- зазначив Андрій Лущик. Схожі умови для навчання і у Національній академії Національної гвардії України, де здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за такими напрямами, як військове управління, автомобільний транспорт, менеджмент, філологія, право та психологія.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com