Останні новини

У тернополян, які зібрали акцію протесту проти Тимошенко, відібрали плакати

тимошенко«Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко.

Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.

Проте особисто сказати в очі Юльці, що «Тернопільщина проти кандидата Тимошенко» учасникам акції не дали. Тернополянам навіть не дозволили вільно висловити свою думку. Колишній начальник обласного управління МВС Василь Облещук разом із «тітушками» та діючими поліцейськими забирав у пікетувальників  плакати та погрожував їм. Це відбулося неподалік готелю, де відбулася прес-конференція Тимошенко.  

Не вдалося тернополянам озвучити запитання, які накопичилися упродовж років щодо Юлії Тимошенко, і за допомогою  представників мас-медіа. На прес-конференцію,яка відбулася 13 листопада, відбирали «зручних» для себе  журналістів. Під час прямої трансляції, яка велася через фейсбук, упродовж цілої години не було задано критичних запитань, які накопичилися упродовж років. Складалося враження, що Тимошенко навіть знала, що в неї будуть питати. Адже запитання деяких журналістів вона сама доповнювала і формулювала, мовляв вона розуміє, що журналіст має на увазі.

Справжнім шоком для тернополян стало те, що учасників

АТО залучили до охорони Юлії Тимошенко під час її зустрічі зі своїми партійцями

у ПК «Березіль». Як написали у групі «Тернопільські новини», Тимошенко не дала

жодної копійки на АТО, тож не зрозуміло «Чому хлопці, які ризикували своїм

життям на сході повинні охороняти цю «МОСКОВСЬКУ ЗОЗУЛЮ»? І від

кого?»

Міла Сагайдак

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.