Останні новини

У тернополян, які зібрали акцію протесту проти Тимошенко, відібрали плакати

тимошенко«Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко.

Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.

Проте особисто сказати в очі Юльці, що «Тернопільщина проти кандидата Тимошенко» учасникам акції не дали. Тернополянам навіть не дозволили вільно висловити свою думку. Колишній начальник обласного управління МВС Василь Облещук разом із «тітушками» та діючими поліцейськими забирав у пікетувальників  плакати та погрожував їм. Це відбулося неподалік готелю, де відбулася прес-конференція Тимошенко.  

Не вдалося тернополянам озвучити запитання, які накопичилися упродовж років щодо Юлії Тимошенко, і за допомогою  представників мас-медіа. На прес-конференцію,яка відбулася 13 листопада, відбирали «зручних» для себе  журналістів. Під час прямої трансляції, яка велася через фейсбук, упродовж цілої години не було задано критичних запитань, які накопичилися упродовж років. Складалося враження, що Тимошенко навіть знала, що в неї будуть питати. Адже запитання деяких журналістів вона сама доповнювала і формулювала, мовляв вона розуміє, що журналіст має на увазі.

Справжнім шоком для тернополян стало те, що учасників

АТО залучили до охорони Юлії Тимошенко під час її зустрічі зі своїми партійцями

у ПК «Березіль». Як написали у групі «Тернопільські новини», Тимошенко не дала

жодної копійки на АТО, тож не зрозуміло «Чому хлопці, які ризикували своїм

життям на сході повинні охороняти цю «МОСКОВСЬКУ ЗОЗУЛЮ»? І від

кого?»

Міла Сагайдак

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.
Thumbnail 22 листопада в залі ігрових видів спорту ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться фінальні змагання фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF». Початок змагань о 14.30 год.  Шість найсильніших тернопільських команд...
Thumbnail Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.
Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.