Останні новини

Провідники української нації — Герої України

UGP tern 2016

Українська Галицька партія закликає Президента України Петра Порошенка присвоїти та відновити звання Героїв України провідникам Організації українських націоналістів Євгенові Коновальцю, Ярославу Стецьку, Степанові Бандері та Роману Шухевичу.

Підписати петицію можна  на сайті Президента України за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/24113

Відновлення звання Героя України Степану Бандері й Роману Шухевичу та присвоєння цього високого звання Євгенові Коновальцю, Ярославу Стецьку — це відновлення історичної справедливості, виконання однієї з вимог Революції Гідності, що відбувалася під гаслами української національно-визвольної боротьби.

Наша українська нація у боротьбі за незалежність народжує нових героїв. Але ми тільки тоді будемо сильними духом і вірою у становлення могутності своєї держави, коли будемо пам’ятати й цінувати ту жертовність, з якою йшли на боротьбу за нашу свободу, незалежність ті, в серцях яких Україна, вільний розвиток української нації, її мови, культури насправді були понад усе, ті, які принесли на вівтар створення такої держави найдорожче — своє життя.

Вважаємо, що рішення Донецького окружного адміністративного суду щодо скасування указів Президента В. Ющенка про присвоєння звання Героїв України Степанові Бандері та Роману Шухевичу є ганебними й такими, що втратили свою чинність! Пропонуємо відновити провідникам Організації українських націоналістів Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героїв України.

Беручи до уваги, що в 2016 році виповнюється 125 років від дня народження засновника ОУН Євгена Коновальця та 75 років з часу проголошення Акта відновлення Української Держави (30 червня 1941 року), пропонуємо присвоїти звання Героїв України полковнику Євгену Коновальцю та прем’єру Українського державного правління Ярославові Стецьку.

bandera

 

shuhevuch

 

stecko

 

konovalec

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…