Останні новини

Земельна мафія під прапором ВО «Свобода»

zemlya korupciyaВ неділю 05.07.15р. відбулися збори жителів селища Залізці. Зібратись  та  провести  збори спонукала звістка, що підприємець Чипіга (житель м.Тернопіль, син директора ринку «Котломонтаж») без  будь-якого  обговорення   з  громадою селища  та  будь- яких  дозвільних  документів почав будівництво свиноферми на 300 голів.

При цьому,   сама свиноферма повинна була розміщатися за 200 метрів від житлової забудови.   Неодноразові звернення до місцевої влади (селищного голови) з приводу  незаконного будівництва даного об’єкта не дали ніяких результатів. А тому небайдужі  жителі, не довіряючи селищному голові Фесику Л.І. (оскільки техніка, яка працювала  на даному будівництві, належить самому Фесику Л.І.), побоюючись за своє здоров’я  та екологічний стан селища ініціювали збори громади .

На зібрання були запрошені представники влади Зборівського району та органів  Держкомзему. Під час розгляду даного питання було з’ясовано, що дана земельна  ділянка була незаконно приватизована та перепродана Чипізі.

Збори громадян селища ініціювали заборону будівництва будь-яких об’єктів на даній  земельній ділянці та передачі відповідного звернення до правоохоронних органів.

Крім цього, на зборах було піднято ряд питань, що стосуються незаконного  виділення земельних ділянок та будівництва в парку с.Залізці та навколо заповідної  зони Блакитний струмок. Під час розгляду цих питань було з’ясовано, що дані    земельні ділянки в парку були виділені рішенням сесії одіозним депутатам від ВО   «Свобода» Демчишину  С.І.  та Максиміву З.М. (обоє відзначилися тим, що за період  свого депутатства заволоділи декількома земельними ділянками). При цьому, саме  рішення сесії є сфальсифікованим, оскільки дані земельні ділянки згідно  генерального плану забудови с.Залізці не включені в план забудови, а є парковою  зоною та питання про їх виділення не ставилося на голосування.

Також небайдужі громадяни звернулися до селищного голови із вимогою дати  пояснення, як за період його перебування на посаді селищного голови, у  власності  його родичів (мами, дружини та сина) опинилися земельні ділянки загальною  площею понад 30 га, коли в селищі гостро бракує землі під забудову.  

На дане запитання селищний голова повідомив наступне: його  мамі  належить   бар  «Над  ставом» та  земельна  ділянка  під  ним;

дружині  належить два  магазин  та  недобудоване  приміщення  готелю  і  земельні  ділянки  під  ними;

сину  Віталію   належить  земельна  ділянка  розміром  20 га (так звані  болота)   та   частина  ставку  № 8  с.Новосілка;

Жителька селища Романів О.І. виступила на зборах і повідомила, що селищному  голові належать також приміщення та земельні ділянки колишнього Рибкомбінату та  філії Сільгоспхімії та висунала пропозицію про звернення до правохоронних органів,  щодо незаконної приватизації даних підприємств та земельних ділянок.

Також громадяни селища Залізці вимагали пояснення у селищного голови, як у депутата Демчишина С.І. (член ВО «Свобода») та його сім’ї з’явилися земельні  ділянки розміром більше 2,5 га та коли він буде звільнений з посади начальника  Залозецького КПП (викрав всю рибу із ставу номер № 5 та довів комунальне  підприємство до банкрутства, борги більше 300 тис. грн.), на що ФесикЛ.І. не зміг  дати адекватної відповіді.

Крім цього, на зборах виступила Кравченко Тетяна, яка повідомила, що депутат  Максимів З.М. (член ВО «Свобода») у змові із Фесиком Л.І. провели рішенням сесії  та передали Максимову З.М. спільний заїзд між її братом та Максимовим З.М. При  цьому, вже розроблено проектну документацію та погоджено межі ділянки, хоча сам  власник земельної ділянки Кравченко Максим вже понад рік перебуває в зоні АТО, а тому фізично не міг підписати будь-яких документів. На що Фесик Л.І. не дав  ніякої відповіді.

Громада смт. Залізці Зборівського району

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...