Останні новини

Земельна мафія під прапором ВО «Свобода»

zemlya korupciyaВ неділю 05.07.15р. відбулися збори жителів селища Залізці. Зібратись  та  провести  збори спонукала звістка, що підприємець Чипіга (житель м.Тернопіль, син директора ринку «Котломонтаж») без  будь-якого  обговорення   з  громадою селища  та  будь- яких  дозвільних  документів почав будівництво свиноферми на 300 голів.

При цьому,   сама свиноферма повинна була розміщатися за 200 метрів від житлової забудови.   Неодноразові звернення до місцевої влади (селищного голови) з приводу  незаконного будівництва даного об’єкта не дали ніяких результатів. А тому небайдужі  жителі, не довіряючи селищному голові Фесику Л.І. (оскільки техніка, яка працювала  на даному будівництві, належить самому Фесику Л.І.), побоюючись за своє здоров’я  та екологічний стан селища ініціювали збори громади .

На зібрання були запрошені представники влади Зборівського району та органів  Держкомзему. Під час розгляду даного питання було з’ясовано, що дана земельна  ділянка була незаконно приватизована та перепродана Чипізі.

Збори громадян селища ініціювали заборону будівництва будь-яких об’єктів на даній  земельній ділянці та передачі відповідного звернення до правоохоронних органів.

Крім цього, на зборах було піднято ряд питань, що стосуються незаконного  виділення земельних ділянок та будівництва в парку с.Залізці та навколо заповідної  зони Блакитний струмок. Під час розгляду цих питань було з’ясовано, що дані    земельні ділянки в парку були виділені рішенням сесії одіозним депутатам від ВО   «Свобода» Демчишину  С.І.  та Максиміву З.М. (обоє відзначилися тим, що за період  свого депутатства заволоділи декількома земельними ділянками). При цьому, саме  рішення сесії є сфальсифікованим, оскільки дані земельні ділянки згідно  генерального плану забудови с.Залізці не включені в план забудови, а є парковою  зоною та питання про їх виділення не ставилося на голосування.

Також небайдужі громадяни звернулися до селищного голови із вимогою дати  пояснення, як за період його перебування на посаді селищного голови, у  власності  його родичів (мами, дружини та сина) опинилися земельні ділянки загальною  площею понад 30 га, коли в селищі гостро бракує землі під забудову.  

На дане запитання селищний голова повідомив наступне: його  мамі  належить   бар  «Над  ставом» та  земельна  ділянка  під  ним;

дружині  належить два  магазин  та  недобудоване  приміщення  готелю  і  земельні  ділянки  під  ними;

сину  Віталію   належить  земельна  ділянка  розміром  20 га (так звані  болота)   та   частина  ставку  № 8  с.Новосілка;

Жителька селища Романів О.І. виступила на зборах і повідомила, що селищному  голові належать також приміщення та земельні ділянки колишнього Рибкомбінату та  філії Сільгоспхімії та висунала пропозицію про звернення до правохоронних органів,  щодо незаконної приватизації даних підприємств та земельних ділянок.

Також громадяни селища Залізці вимагали пояснення у селищного голови, як у депутата Демчишина С.І. (член ВО «Свобода») та його сім’ї з’явилися земельні  ділянки розміром більше 2,5 га та коли він буде звільнений з посади начальника  Залозецького КПП (викрав всю рибу із ставу номер № 5 та довів комунальне  підприємство до банкрутства, борги більше 300 тис. грн.), на що ФесикЛ.І. не зміг  дати адекватної відповіді.

Крім цього, на зборах виступила Кравченко Тетяна, яка повідомила, що депутат  Максимів З.М. (член ВО «Свобода») у змові із Фесиком Л.І. провели рішенням сесії  та передали Максимову З.М. спільний заїзд між її братом та Максимовим З.М. При  цьому, вже розроблено проектну документацію та погоджено межі ділянки, хоча сам  власник земельної ділянки Кравченко Максим вже понад рік перебуває в зоні АТО, а тому фізично не міг підписати будь-яких документів. На що Фесик Л.І. не дав  ніякої відповіді.

Громада смт. Залізці Зборівського району

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…