"Нива" програла франківцям

nuva11 вересня, тернопільська "Нива" у третьому турі чемпіонату Першої ліги у виїзному матчі поступився івано-франківському "Прикарпаттю". Гра у Івано-Франківську була вкрай важливою для команд з турнірної точки зору.

За два тури лише по одному заліковому пункту змогли набрати обидва колективи. Господарі активно розпочали гру, але забити швидкий м'яч не змогли. Удар Барчука парирував Механів, а ще в одному епізоді нападник "Прикарпаття" з вигідної позиції пробив повз ворота. Гості також не відсиджувалися у захисті і при першій нагоді намагалися швидко виходити із захисту в напад. Небезпечно з-за меж штрафної пробивав Дедух, але м'яч пролетів повз ворота. Обидва колективи з перших хвилин були заряджені на боротьбу. Арбітр зустрічі Віталій Маляр за 22 хвилини змушений був чотири рази показувати жовту картку. З мотивацією і налаштуванням на гру у команд не було проблем, але у завершальній стадії атаки не вистачало конструктиву. Особливо це було помітно у другій половині зустрічі, коли темп гри знизився. Команди пішли на перерву без забитих м'ячів. На початку другого тайму іванофранківці мали відкривати рахунок у матчі. Після подачі Писка з кутового Француз з декількох метрів пробив у поперечину. Гостям відверто пощастило. На 54-й хвилині підопічні Рипана все ж досягли свого. Цюцюра віддав у штрафну, а Сондей розстріляв ворота Механіва - 1:0. "Прикарпаття" вперше забиває у домашніх стінах у нинішньому сезоні. Через декілька хвилин ситуація для "Ниви" взагалі стала критичною. Різник за власної ініціативи впав у штрафному супернику, а арбітр на це не повівся і продемонстрував другу жовту картку. Таким чином, гості залишилися у меншості. Втримати свою мінімальну перевагу іванофранківцям вдалося. Хоча, у компенсований час після удару Сухоручка довелося рятувати свою команду Піцану. Гра завершилася мінімальною перемогою "Прикарпаття" - 1:0. Господарі переривають серію у п'ять матчів без перемог у Першій лізі. Перша ліга. 3-й тур