Останні новини

У Тернопільському медуніверситеті розпочався I-ий Галицький хірургічний форум

3b669ea42e4b4a892a9af5541b0408f9Форум проходить під назвою «Інноваційні технології в хірургії» та присвячений 100-річчю з дня народження видатного хірурга, педагога, вченого – доктора медичних наук, професора Юрія Теофіловича Коморовського.

За роки роботи в Тернопільському медінституті він показав себе  як досвідчений педагог і чудовий лектор. Непересічні педагогічні здібності дозволили Юрію Теофіловичу організувати взірцевий навчально-виховний лікувальний та науковий процес на кафедрах, які очолював.

bdfb883dfc88e48f58c39f6aa0fa68bb

Темою форуму стали інноваційні технологій в хірургії: абдомінальна і реконтсруктивно-відновна хірургія, лапароскопічна хірургія, колопроктологія, кардіо-васкулярна, баріатрична, торакальна хірургія, ендоваскулярна та ендокринна хірургія.

7f9b905c8ca83badc4da585a46377c9bУчасть у відкритті заходу взяв голова обласної ради Віктор Овчарук. «Давньоримський учений Теренціан Мавр говорив: «Вибір хірургії - це вчинок, на який здатний зважитися далеко не кожен». Відтак люди, котрі зібрались сьогодні у цьому залі, - незвичайні, мужні та самовіддані. На майданчиках форуму ви матимете змогу поділитись, обмінятись своїм досвідом, знаннями та навиками, – звернувся до присутніх очільник області. - Неможливо переоцінити актуальність питань, над якими ви будете працювати. Адже в умовах стрімкого розвитку інноваційних технологій впровадження в практику роботи закладів охорони здоров’я нових методів лікування і діагностики захворювань, новітніх інформаційних і сучасних телемедичних технологій, що дають змогу працювати в єдиному професійному світовому чи європейському просторі, українська хірургія стоїть на провідних місцях». 

26d3c8783f3f96baee72eca884962af5 1

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".