fortuna gif

Останні новини

Будівництво на Довженка: забудовник пропонує вирішення конфлікту

6859430 6397Триває конфлікт навколо будівництва автомийки на вулиці Довженка в Тернополі. Але, якщо на  його початку проти забудови було з півсотні протестувальників, то тепер їх ледве назбирається десяток.

Вочевидь, люди розуміють, що Закон не на їхньому боці і що вони підпали під вплив окремої категорії так званих «активістів», що у своїй діяльності керуються далеко не принципами справедливості та безкорисливості.

Коротко нагадаємо нашим читачам про суть самого конфлікту. Отож, згідно рішення Тернопільської міської ради від 28 липня 2017 року приватному підприємству «Моноліт -ПРОЕКТ» по вулиці Довженка передано в суборенду земельну ділянку для розташування та обслуговування магазину автозапчастин з пунктом автотехсервісу та міні-бару. Під пункт автотехсервісу була запроектована  автомийка, що не суперечить діючому законодавству.

У березні цього року, коли орендар розпочав будівництво,- з’явились «активісти» з прилеглих вулиць з вимогою зупинити роботи та забиратися геть. Свої вимоги мітингуючі аргументували бездоказовими звинуваченнями в тому, що спорудження автомийки на цьому місці перетворить «зелений сквер», на, цитую- «другий Чорнобиль» і «завдасть екологічної катастрофи для цілого міста». (Що-що, а наші люди завжди володіли добре розвиненою фантазією та вмінням «роздути з мухи слона»). Що ж до самого «зеленого скверу, де, за словами «активістів», люблять відпочивати діти», -то мабуть останні років з десять, я, як теж мешканець вулиці Довженка, крім наркоманів та любителів оковитої там нікого не бачив. Та і що там було  робити нормальній людині, коли з під землі наверх текли каналізаційні стоки, а навкруги- гори пустих пляшок, сміття та використаних шприців?!

smittia Dovzhenka

До речі, жодних активістів, які б взяли на себе ініціативу провести благоустрій на цій території або просто знайти у своєму щільному громадському графіку зайву годину-дві для того, щоб прибрати сміття, я, між іншим, за всі попередні роки теж ні разу не побачив. Тому, як на мене, такі претензії окремих мітингарів викликають, щонайменше, подив і змушують  засумніватися в щирості їх слів. Тим не менше, директор підприємства-забудовника Степан Балко надав усім охочим, а також контролюючим органам, копії необхідних дозвільних документів, акт перевірки державної архітектурно-будівельної інспекції, яка проводилася на вимогу протестувальників, і в результаті якої не встановлено порушень державних будівельних норм при проектуванні забудови.

30917138 1648437871859066 1275764466 o

30546880 1648438038525716 835809375 o

Крім того,  щодо об’єкту забудови  проведено  спеціальний екоаудит, згідно з висновком якого він не відноситься до таких , що становлять підвищену екологічну небезпеку. Тому на сьогоднішній день, жодних законних підстав для припинення будівництва немає.

a 3271

При цьому, зі слів директора приватного підприємства, він з розумінням поставився до ситуації, що склалася, а тому готовий до діалогу з протестувальниками. Більше того, пан Степан готовий за власний кошт провести благоустрій прилеглої території, облаштувати дитячий майданчик, зробити все необхідне, щоб мешканці прилеглих вулиць не відчували незручностей та дискомфорту.

Сергій Сергієнко

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.