Останні новини

На Тернопільщині допомогли знайти роботу більше 13,3 тис. жителям області

роботаЗа 6 місяців 2018 року 4862 роботодавці запропонували 22742 вакансії. Також у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 4,6 тис. пропозиції роботи, отримані з інших джерел.

На 1 червня 2018-го актуальними були 2693 вакансії, в т.ч. для робітників – 1625, для службовців – 752, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 316. Про це під час брифінгу повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Найбільший попит на Тернопільщині мали бухгалтери, менеджери із збуту, економісти, медсестри, лікарі; серед працівників робітничих професій - водії, продавці, кухарі, швачки, офіціанти, охоронники, трактористи, електромонтари, водії тролейбуса, дорожні робітники, будівельники та ін.

За 6 місяців 2018 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 33,9 тис. осіб, з них 17,9 тис. мали статус безробітного. За сприяння служби зайнятості області вдалося працевлаштувати 13373 особи. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 260 осіб зі статусом безробітного. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 21 безробітному відкрити власний бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 1723 особи. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

У січні-червні ц.р. 913 безробітних проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію. Завершили профпідготовку 768 осіб, з них 745 вже працевлаштовано. 27 особам видано ваучери на навчання; 5 - підтвердили проходження неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 3 безробітних, найбільше у Підгаєцькому – 25, Шумському – 23, найменше - у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості - 1.

Кількість безробітних на 1 липня 2018 року, у порівнянні з відповідною датою 2017 року, зменшилась на 8,9% та становила 8079 осіб. Серед них: 52% - жінки, третина - молодь віком до 35 років, 47% - робітники, 38% - службовці.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...