Останні новини

В Гусятинському районі відкрили велике фруктосховище

79e7eca86b63a25be688fec5d3f3e0f0Ще одне потужне фруктосховище запрацювало на Тернопільщині. Побудоване воно ПАП «Аркадія» у Кутах Гусятинського району.

«Розвиток підприємництва — це один із найважливіших чинників відновлення української економіки та рушійна сила її модернізації. Це господарство також є прикладом соціально відповідального підприємництва, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Це ще один крок розвитку та розширення виробництва, а отже і створення нових робочих місць, що особливо є актуальним у сільській місцевості».

c7582d6ffc80fda8d4a51bf2bd5e6af6

В новому фруктосховищі одночасно можуть зберігатися 2 тисячі тонн фруктів, поки – яблук. Адже підприємство заклало понад 40 гектарів яблуневого саду, який уже почав плодоносити.  Відкриття фруктосховища  дало можливість створити понад 30 нових робочих місць.

Довідково: ПАП «Аркадія» створене у 2004 році. Спеціалізується на різних напрямках – рослинництво, творинництво, садівництво. Оренрдує земельні частки (паї) на площі майже 4 тисячі гектарів у чотирьох населених пунктах Гусятинського району на території Гримайлівської селищної та  Товстенської і Клювинецької  сілських рад. Господарство забезпечене сучасною високопродуктивною сільськогосподарською технікою та обладнанням, приділяється значна увага тваринництву та садівництву. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.