Останні новини

В Гусятинському районі відкрили велике фруктосховище

79e7eca86b63a25be688fec5d3f3e0f0Ще одне потужне фруктосховище запрацювало на Тернопільщині. Побудоване воно ПАП «Аркадія» у Кутах Гусятинського району.

«Розвиток підприємництва — це один із найважливіших чинників відновлення української економіки та рушійна сила її модернізації. Це господарство також є прикладом соціально відповідального підприємництва, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Це ще один крок розвитку та розширення виробництва, а отже і створення нових робочих місць, що особливо є актуальним у сільській місцевості».

c7582d6ffc80fda8d4a51bf2bd5e6af6

В новому фруктосховищі одночасно можуть зберігатися 2 тисячі тонн фруктів, поки – яблук. Адже підприємство заклало понад 40 гектарів яблуневого саду, який уже почав плодоносити.  Відкриття фруктосховища  дало можливість створити понад 30 нових робочих місць.

Довідково: ПАП «Аркадія» створене у 2004 році. Спеціалізується на різних напрямках – рослинництво, творинництво, садівництво. Оренрдує земельні частки (паї) на площі майже 4 тисячі гектарів у чотирьох населених пунктах Гусятинського району на території Гримайлівської селищної та  Товстенської і Клювинецької  сілських рад. Господарство забезпечене сучасною високопродуктивною сільськогосподарською технікою та обладнанням, приділяється значна увага тваринництву та садівництву. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...