Останні новини

Бджоляр, ландшафтний дизайнер та ветеринар розповіли чортківським школярам про свої професії

20190130 1505340Цікавий світ професій манить старшокласників своєю «різнобарвністю». Молода людина, яка стоїть на порозі закінчення школи, прагне знайти собі фах  до душі. Але як не загубитися в цьому розмаїтті?...

Аби допомогти школярам у майбутньому виборі професії в Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для учнів «Професійний старт в майбутнє» на тему: «Професійне середовище. «Людина-природа», в якому взяли участь учні Нагірянської ЗОШ та представники згаданого типу трудової діяльності: бджоляр, ветеринарний лікар та ландшафтний дизайнер.

IMG 4b07913c6886a4de3037d47c3e228d65 V

«Справжній бджоляр має не лише знати правила ведення пасічництва, а й любити природу, бути добрим, приязним. Зла людина ніколи не буде мати успіху у цій сфері, не буде ставитися гуманно до цієї Божої комахи – бджілки», — зазначив місцевий бджоляр в третьому поколінні Віктор Цепенда. Він розповів дітям про лікувальні властивості продуктів бджільництва, види бджіл, секрети та цікаві історії з пасіки.

Ландшафтний дизайнер Ігор Шевчук ознайомив дітей з історією виникнення цього мистецтва. «Ландшафтний дизайн бере початок з древніх часів і поділяється на 2 основних напрями (стилі): пейзажний та регулярний. Фахівець, фантазія якого здатна об'єднати в одне ціле архітектуру і природу, перенести малюнок з полотна на ділянку землі і створити шедевральний витвір мистецтва — це і є ландшафтний дизайнер», - сказав пан Ігор. Він поділився із школярами секретами своєї роботи.

«Для того, щоб стати хорошим фахівцем в галузі ветеринарії, необхідно цікавитися зоологією, біологією, хімією, фізикою. У цій професії важливо любити тварин, нести за них відповідальність, бути точним, комунікабельним, вміти самостійно приймати рішення та логічно мислити, бути здатним переносити фізичні та психічні навантаження», — зазначив місцевий ветеринарний лікар Володимир Боднар, розповідаючи про свій шлях до здобуття професії.

20190130 145713

Засідання клубу пройшло цікаво, з дискусіями про успіх у професійному середовищі та бесідами із реальними представниками професій типу «людина-природа».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…