Останні новини

Бджоляр, ландшафтний дизайнер та ветеринар розповіли чортківським школярам про свої професії

20190130 1505340Цікавий світ професій манить старшокласників своєю «різнобарвністю». Молода людина, яка стоїть на порозі закінчення школи, прагне знайти собі фах  до душі. Але як не загубитися в цьому розмаїтті?...

Аби допомогти школярам у майбутньому виборі професії в Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для учнів «Професійний старт в майбутнє» на тему: «Професійне середовище. «Людина-природа», в якому взяли участь учні Нагірянської ЗОШ та представники згаданого типу трудової діяльності: бджоляр, ветеринарний лікар та ландшафтний дизайнер.

IMG 4b07913c6886a4de3037d47c3e228d65 V

«Справжній бджоляр має не лише знати правила ведення пасічництва, а й любити природу, бути добрим, приязним. Зла людина ніколи не буде мати успіху у цій сфері, не буде ставитися гуманно до цієї Божої комахи – бджілки», — зазначив місцевий бджоляр в третьому поколінні Віктор Цепенда. Він розповів дітям про лікувальні властивості продуктів бджільництва, види бджіл, секрети та цікаві історії з пасіки.

Ландшафтний дизайнер Ігор Шевчук ознайомив дітей з історією виникнення цього мистецтва. «Ландшафтний дизайн бере початок з древніх часів і поділяється на 2 основних напрями (стилі): пейзажний та регулярний. Фахівець, фантазія якого здатна об'єднати в одне ціле архітектуру і природу, перенести малюнок з полотна на ділянку землі і створити шедевральний витвір мистецтва — це і є ландшафтний дизайнер», - сказав пан Ігор. Він поділився із школярами секретами своєї роботи.

«Для того, щоб стати хорошим фахівцем в галузі ветеринарії, необхідно цікавитися зоологією, біологією, хімією, фізикою. У цій професії важливо любити тварин, нести за них відповідальність, бути точним, комунікабельним, вміти самостійно приймати рішення та логічно мислити, бути здатним переносити фізичні та психічні навантаження», — зазначив місцевий ветеринарний лікар Володимир Боднар, розповідаючи про свій шлях до здобуття професії.

20190130 145713

Засідання клубу пройшло цікаво, з дискусіями про успіх у професійному середовищі та бесідами із реальними представниками професій типу «людина-природа».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.