Останні новини

Українська Галицька Партія скоро може стати партією, де чоловіки становитимуть меншість

DSC05441Принаймні у керівництві точно. До когорти жінок-очільниць осередків УГП додалася Анна Войтович. Вона стала керівницею Тернопільської обласної організації політсили.

“У планах все просто: підготовка до місцевих виборів, розбудова осередків, створення бази прихильників у кожному селі, пошук якісних кандидатів у депутати до місцевих рад і на голів громад. Це так канцелярсько звучить, але за кожним пунктом моєї програми – дуже багато роботи з людьми, відстеження і реагування на ситуацію в регіоні, спілкування, багато цікавого і складного, насправді. Я це розумію, бо працювала секретарем обласної організації. Я до цього готова, бо зі мною моя якісна команда, на яку можу покластися”, – каже новообрана голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії.

DSC05412

Аня за професією юрист, менеджер, мати двох дітей. Від 12-и років – пластунка. Була координатором громадянського руху “Чиста Україна”, координатором “Школи молодого політика”.

DSC06158

“Кожна громада має бути активною. Бо в кожному селі чи місті більшість проблем та потреб вирішуються на локальному рівні. Аби бажання працювати разом. Всі не зможуть виїхати закордон. Це не вихід. Я вірю, що разом ми багато можемо. У нас є загальноукраїнські проблеми, які потрібно вирішувати на політичному рівні”, – вважає Анна.

Заступниками нової голови Тернопільського обласного осередку стали Ігор Велиган та попередній очільник обласної організації УГП на Тернопільщині – Олег Вітвіцький. Секретарем обласної організації є Світлана Шпилик, а членами ради ОО – Іван Кізюк, Віта Салко та Василь Мороз.

Нагадаємо, за Статутом УГП керівники всіх осередків та політради переобираються щонайменше раз на два роки. І така система реально працює от уже 7 років, відколи народилася політсила.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...