Останні новини

Скандал в Радикальній Партії

chyzhmarlyashkoЛідер Радикальної партії  Олег Ляшко та куратор Тернопільщини Юрій Чижмарь прославилися свого часу сексуальними скандалами на всю Україну. Намагаються не відставати від  вождів і менші партійні чини. 

Подейкують, що причиною чергової зміни керівництва Тернопільської обласної організації стала надмірна увага збоку Сергія Тарашевського та Ігоря Яцишина до секретарки Олега Ляшка, яку вони настирливо проявляли під час поїздки на велику партійну нараду до Києва.  Вигляд заплаканої секретарки розбудив страшний гнів в серці головного радикала, розплата була невідворотна і обох залицяльників було усунуто від керівництва Тернопільською обласною організацією Радикальної Партії. Очевидно, радикальність партійців, які мали б демонструвати зразок порядності, має доволі сумнівний вектор і явно перевищує етичні межі.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…