Останні новини

Барна провів нараду з питань формування проектів місцевих бюджетів на 2016

narada BarnaНараду з питань формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік провів сьогодні очільник Тернопільської області Степан Барна спільно з представниками райдержадміністрацій, об`єднаних територіальних громад, Офісу реформ у Тернопільській області, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головного управління ДФС, головного управління Державної казначейської служби.

Барна наголосив що пріоритетними наступного року є два напрямки розвитку Тернопільської області – розвиток громад та розвиток інфраструктури.

Кожна громада має підготувати проекти щонайменше на 10-15 млн. гривень.

«У наступному році ще одним важливим завданням є реконструкція і будівництво очисних споруд. Зараз працюють два об`єкти очисних споруд – у Тернополі та Чорткові. Від цього безпосередньо  залежить здоров`я мешканців області. Тому прошу згуртувати наші зусилля і працювати в цьому напрямку», інформує Тернопільська обласна державна адміністрація.

Степан Барна звернувся до керівників на місцях з проханням вже готувати проекти, які реалізовуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

«Цього року ми показали, що навіть умовах війни ми можемо знайти ресурс і будувати об`єкти, - наголосив Барна. – Ми здаємо школу, дитячий садок, очисні споруди. Загалом, нам вдалося реалізувати близько 40 проектів. Думаю, в наступному році нам під силу реалізувати ще більше!».

Підсумки другого етапу добровільного об`єднання територіальних громад поінформував директор Офісу реформ у Тернопільській області Віктор Литвинчук.

Директор департаменту фінансів Степан Скибиляк доповів про загальні засади формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік.

Представники головного управління ДФС у Тернопільській області ознайомили присутніх зі змінами Податкового кодексу України.

Представники головного управління Державної казначейської служби доповіли про казначейське обслуговування місцевих бюджетів області.

Директор департаменту соціального захисту Вадим Боярський поінформував про порядок фінансування соціальних субвенцій, директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Харченко – про першочергові проекти з реконструкції інфраструктури громад.

Також йшлося про формування мережі закладів охорони здоров`я та їх фінансування, закладів освіти та їх фінансування, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…