Останні новини

Барна провів нараду з питань формування проектів місцевих бюджетів на 2016

narada BarnaНараду з питань формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік провів сьогодні очільник Тернопільської області Степан Барна спільно з представниками райдержадміністрацій, об`єднаних територіальних громад, Офісу реформ у Тернопільській області, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головного управління ДФС, головного управління Державної казначейської служби.

Барна наголосив що пріоритетними наступного року є два напрямки розвитку Тернопільської області – розвиток громад та розвиток інфраструктури.

Кожна громада має підготувати проекти щонайменше на 10-15 млн. гривень.

«У наступному році ще одним важливим завданням є реконструкція і будівництво очисних споруд. Зараз працюють два об`єкти очисних споруд – у Тернополі та Чорткові. Від цього безпосередньо  залежить здоров`я мешканців області. Тому прошу згуртувати наші зусилля і працювати в цьому напрямку», інформує Тернопільська обласна державна адміністрація.

Степан Барна звернувся до керівників на місцях з проханням вже готувати проекти, які реалізовуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

«Цього року ми показали, що навіть умовах війни ми можемо знайти ресурс і будувати об`єкти, - наголосив Барна. – Ми здаємо школу, дитячий садок, очисні споруди. Загалом, нам вдалося реалізувати близько 40 проектів. Думаю, в наступному році нам під силу реалізувати ще більше!».

Підсумки другого етапу добровільного об`єднання територіальних громад поінформував директор Офісу реформ у Тернопільській області Віктор Литвинчук.

Директор департаменту фінансів Степан Скибиляк доповів про загальні засади формування проектів місцевих бюджетів на 2016 рік.

Представники головного управління ДФС у Тернопільській області ознайомили присутніх зі змінами Податкового кодексу України.

Представники головного управління Державної казначейської служби доповіли про казначейське обслуговування місцевих бюджетів області.

Директор департаменту соціального захисту Вадим Боярський поінформував про порядок фінансування соціальних субвенцій, директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Харченко – про першочергові проекти з реконструкції інфраструктури громад.

Також йшлося про формування мережі закладів охорони здоров`я та їх фінансування, закладів освіти та їх фінансування, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...