Останні новини

Кожен учасник «Антикорупційного форуму» Саакашвілі у Тернополі має пройти детектор брехні

antykorup forumНезабаром Тернопіль може відвідати Мікхаел Саакашвілі та презентувати свій «Антикорупційний форум». Піаритися на прізвищі рейтингового сьогодні політика у Тернополі будуть не лише громадські активісти, а й відомі і не дуже місцеві політики, які у потенційній «партії Саакашвілі» бачать свою «політичну драбину» у велику політику.

Приїдуть «чесні» бізнесмени з «Ради бізнесу Тернополя», які «ніколи не давали хабарів»,  тим самим не порушуючи статтю 369 Кримінального кодексу України. Прийдуть колишні і діючі чиновники, які планують власну громадську та політичну кар’єру і громадські активісти-невдахи, які так і незмогли стати депутатами. Всі вони будуть говорити про шкідливий вплив корупції на українське суспільство.

Але є одне «але»! Саме ці політики, бізнесмени та чиновники і є уособленням корупції. Більшість з них і формували на Тернопіллі діючу корупційну систему - спонукаючи, беручи чи отримуючи хабарі, створюючи власні правила гри. І ось вони будуть боротися з корупцією. Тут пригадується вислів одного з філософів давнього світу: Чи має право колишній вбивця судити вбивцю? Або вже сучасний: «Головні корупціонери вирішили очолити процес боротьби з корупцією».

Безумовно, не всі такі. На «Антикорупційному форумі» будуть присутні й незаплямовані громадські активісти, волонтери, ветерани АТО. Але вони ризикують серйозно «замаститися» спільною «боротьбою з корупцією» з колишніми корупціонерами та корумпованими підприємцями. 

З цієї проблеми є простий і надійний вихід - майбутні представники партії Саакашвілі  на Тернопіллі мають пройти детектор брехні (так званий «поліграф»). Вони повинні відповісти лише на одне питання: «Чи брали Ви, або чи давали Ви колись хабарі?». Для депутатів місцевих рад це може звучати як: «Чи отримували Ви хабарі за голосування, будучи депутатом?»

Відповідь на це питання дасть змогу відділити «полову від зерна», окреслить ту частину активістів, які мають моральне право розробляти антикорупційну стратегію та гордо називатися борцями з корупцією. Цим діячам будуть довіряти тернополяни і на них має зробити ставку Міхеїл Саакашвілі, який, я щиро сподіваюся, дійсно має намір вичавити з українського суспільства вірус корупції. 

Використання «Поліграфа» у наш час є звичною практикою політичного життя в Європі. Навіть в Україні в нове Антикорупційне бюро зараховують детективів лише після проходження тесту на Детекторі брехні

З повагою, Андрій Петрович Боровик

Простий тернополянин, який давав і брав хабарі, тому не має морального права брати участь в «Антикорупційному форумі»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…