Останні новини

Чи можна довіряти Петрові Ландяку?

landyakВ нещодавно опублікованому списку «100 кращих тернополян» з подивом побачив на 11-ому місці депутата Тернопільської міської ради Петра Ландяка. Вочевидь Петро Дмитрович жодних ресурсів не шкодує для того, щоб постати перед тернополянами впливовим та шляхетним політиком, 

якому довіряють люди. Зрозуміло, що все це робиться з прицілом на мерські вибори восени цього року. Та чи насправді пан Ландяк такий безкорисний та порядний, яким себе виставляє?

Все своє свідоме життя він поєднував бізнес і політику, адже розумів, що в нашій державі досягти успіху в одній сфері без іншої практично неможливо. Перші політичні зв’язки Петро Дмитрович налагодив ще за комуністів, коли працював в Тернопільському облвиконкомі. Пізніше його можна було помітити біля керманичів Української народної партії, партії «Наша Україна», партії «Громадянська позиція» на піку їх популярності. Все це дозволило пану Ландяку бути беззмінним депутатом Тернопільської міської ради з 1998 року. Та як тільки ці партії втрачали рейтинги, він знову починав шукати для себе вигідну та зручну політичну нішу. От і зараз, за пів року до виборів, Петро Дмитрович все ще в пошуку, бо розуміє , що теперішня його «Громадянська позиція» бажаного результату не принесе.

Працюючи від скликання до скликання в бюджетній комісії та комісії з питань економіки, Ландяк зумів розширити свою бізнес вотчину та примножити за рахунок довірливих тернополян свої статки. Так ним був приватизований торговий комплекс «Універсам» по вул.Злуки, 25 , нежитлове приміщення по вул. Коновальця,4, нежитлові приміщення колишнього «Болгарського магазину» по вул. 15 квітня, земельна ділянка по вул.Текстильна,18, де зараз розміщується його ж гуртовня будівельних матеріалів. І це тільки невеликий перелік всього того , що, за словами відомого кіногероя стоматолога Антона Семеновича Шпака, «нажито непосильною працею». Чи законно все це було зроблено (а за моєю інформацією не зовсім все добре) , чи є всі необхідні дозвільні документи, буде зясовувати нещодавно створена ініціативна група активістів та мешканців міста.

А ще пан Ландяк запам’ятався, як вмілий маніпулятор громадської думки перед виборами, коли обіцяв знизити житлово комунальні тарифи в місті. Для цього якраз напередодні виборів 2006 року заснував громадську організацію «Асоціація споживачів житлово комунальних послуг» та провів широку рекламну кампанію( листівки в кожну поштову скриньку, біллборди тощо), проте до практичного втілення ця справа так і не дійшла. Іншими словами, Петро Дмитрович людей просто розвів заради електоральної підтримки.

Тож, шановні громадяни, перш ніж рукоплескати пану Ландяку та захопливо слухати його спічі, думайте головою , чи можна йому довіряти.

За матеріалами інтернет-сайту teNews.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...