Останні новини

Чи можна довіряти Петрові Ландяку?

landyakВ нещодавно опублікованому списку «100 кращих тернополян» з подивом побачив на 11-ому місці депутата Тернопільської міської ради Петра Ландяка. Вочевидь Петро Дмитрович жодних ресурсів не шкодує для того, щоб постати перед тернополянами впливовим та шляхетним політиком, 

якому довіряють люди. Зрозуміло, що все це робиться з прицілом на мерські вибори восени цього року. Та чи насправді пан Ландяк такий безкорисний та порядний, яким себе виставляє?

Все своє свідоме життя він поєднував бізнес і політику, адже розумів, що в нашій державі досягти успіху в одній сфері без іншої практично неможливо. Перші політичні зв’язки Петро Дмитрович налагодив ще за комуністів, коли працював в Тернопільському облвиконкомі. Пізніше його можна було помітити біля керманичів Української народної партії, партії «Наша Україна», партії «Громадянська позиція» на піку їх популярності. Все це дозволило пану Ландяку бути беззмінним депутатом Тернопільської міської ради з 1998 року. Та як тільки ці партії втрачали рейтинги, він знову починав шукати для себе вигідну та зручну політичну нішу. От і зараз, за пів року до виборів, Петро Дмитрович все ще в пошуку, бо розуміє , що теперішня його «Громадянська позиція» бажаного результату не принесе.

Працюючи від скликання до скликання в бюджетній комісії та комісії з питань економіки, Ландяк зумів розширити свою бізнес вотчину та примножити за рахунок довірливих тернополян свої статки. Так ним був приватизований торговий комплекс «Універсам» по вул.Злуки, 25 , нежитлове приміщення по вул. Коновальця,4, нежитлові приміщення колишнього «Болгарського магазину» по вул. 15 квітня, земельна ділянка по вул.Текстильна,18, де зараз розміщується його ж гуртовня будівельних матеріалів. І це тільки невеликий перелік всього того , що, за словами відомого кіногероя стоматолога Антона Семеновича Шпака, «нажито непосильною працею». Чи законно все це було зроблено (а за моєю інформацією не зовсім все добре) , чи є всі необхідні дозвільні документи, буде зясовувати нещодавно створена ініціативна група активістів та мешканців міста.

А ще пан Ландяк запам’ятався, як вмілий маніпулятор громадської думки перед виборами, коли обіцяв знизити житлово комунальні тарифи в місті. Для цього якраз напередодні виборів 2006 року заснував громадську організацію «Асоціація споживачів житлово комунальних послуг» та провів широку рекламну кампанію( листівки в кожну поштову скриньку, біллборди тощо), проте до практичного втілення ця справа так і не дійшла. Іншими словами, Петро Дмитрович людей просто розвів заради електоральної підтримки.

Тож, шановні громадяни, перш ніж рукоплескати пану Ландяку та захопливо слухати його спічі, думайте головою , чи можна йому довіряти.

За матеріалами інтернет-сайту teNews.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.