Останні новини

Тернопільська активістка Ірина Яремчук: про міський транспорт і наш менталітет

45418620 1100262396807848 4292700236167512064 nЦіни на проїзд необґрунтовано підвищили.

Нема чіткої калькуляції-розрахунку вартості.

Нова ціна на проїзд вища за ціну в більшості містах України і є на рівні з Києвом, і це при майже найнижчому в Україні рівні доходів тернополян.

Начальник управління транспорту за неофіційною інформацією має власні маршрути по місту і безпосередньо зацікавлений у збільшенні вартості.

Насправді перевізники не можуть ставити ультиматуми щодо розцінок міській раді, оскільки 40% транспорту на ринку в управлінні комунальних підприємств.

Я дуже радію, що стільки людей вийшло на Театральний майдан, щоб висловити конкретні вимоги до влади.

45400918 1100246570142764 1379170404551098368 n

P.S. Єдине, що не дає мені спокою - це те, що люди готові виступити лише тоді, коли проблема прямо б'є по них особисто.

І я задаю собі запитання: чому коли ми говоримо про те, що в тернополян вкрали 22 гектари парків (!!!!!), то люди не вважають це своєю проблемою, хоча шкода від цього стратегічно набагато більша, ніж підвищення ціни на будь-які послуги.

І лише коли мова зайшла про фінанси, всі проснулись...

Маю надію, що це лише початок, і ми кожного дня будемо ставати свідомішими!

А перед виборами не втратимо пам'ять і будемо добре думати кого обирати на служіння громаді!

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...