Останні новини

«Унікомбанк» віднесли до категорії неплатоспроможних

NBUНаціональний банк України відніс «Унікомбанк» до категорії неплатоспроможних через повну втрату ліквідності. Про це йдеться в постанові правління фінрегулятора.

У НБУ пояснили, що 6 жовтня поточного року банк був визнаний проблемним.

"Водночас власники банку не вживали жодних заходів для підтримки його ліквідності, поліпшення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів Національного банку", - йдеться в повідомленні.

За даними звітності банку на кореспондентському рахунку в НБУ залишку коштів немає.

"Залишок готівкових коштів є критично низьким і станом на 13 жовтня 2015 року становив 80 тисяч гривень, або 0,01% від зобов'язань банку і 2% від невиконаних операцій клієнтів. Таким чином, ПАТ Унікомбанк був не в змозі своєчасно та в повному обсязі виконати законні вимоги кредиторів через недостатність коштів", - додали в НБУ.

У Нацбанку нагадали, що до грудня 2014 року Унікомбанк був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім він був перереєстрований поза територією АТО, у Львові.

Як повідомили в НБУ, значна частина його активів і застав залишилася в Донецькій області. Боржники перестали обслуговувати кредити, і надходження коштів у банку майже припинилося.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...