Останні новини

«Унікомбанк» віднесли до категорії неплатоспроможних

NBUНаціональний банк України відніс «Унікомбанк» до категорії неплатоспроможних через повну втрату ліквідності. Про це йдеться в постанові правління фінрегулятора.

У НБУ пояснили, що 6 жовтня поточного року банк був визнаний проблемним.

"Водночас власники банку не вживали жодних заходів для підтримки його ліквідності, поліпшення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів Національного банку", - йдеться в повідомленні.

За даними звітності банку на кореспондентському рахунку в НБУ залишку коштів немає.

"Залишок готівкових коштів є критично низьким і станом на 13 жовтня 2015 року становив 80 тисяч гривень, або 0,01% від зобов'язань банку і 2% від невиконаних операцій клієнтів. Таким чином, ПАТ Унікомбанк був не в змозі своєчасно та в повному обсязі виконати законні вимоги кредиторів через недостатність коштів", - додали в НБУ.

У Нацбанку нагадали, що до грудня 2014 року Унікомбанк був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім він був перереєстрований поза територією АТО, у Львові.

Як повідомили в НБУ, значна частина його активів і застав залишилася в Донецькій області. Боржники перестали обслуговувати кредити, і надходження коштів у банку майже припинилося.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".