Останні новини

«Унікомбанк» віднесли до категорії неплатоспроможних

NBUНаціональний банк України відніс «Унікомбанк» до категорії неплатоспроможних через повну втрату ліквідності. Про це йдеться в постанові правління фінрегулятора.

У НБУ пояснили, що 6 жовтня поточного року банк був визнаний проблемним.

"Водночас власники банку не вживали жодних заходів для підтримки його ліквідності, поліпшення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів Національного банку", - йдеться в повідомленні.

За даними звітності банку на кореспондентському рахунку в НБУ залишку коштів немає.

"Залишок готівкових коштів є критично низьким і станом на 13 жовтня 2015 року становив 80 тисяч гривень, або 0,01% від зобов'язань банку і 2% від невиконаних операцій клієнтів. Таким чином, ПАТ Унікомбанк був не в змозі своєчасно та в повному обсязі виконати законні вимоги кредиторів через недостатність коштів", - додали в НБУ.

У Нацбанку нагадали, що до грудня 2014 року Унікомбанк був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім він був перереєстрований поза територією АТО, у Львові.

Як повідомили в НБУ, значна частина його активів і застав залишилася в Донецькій області. Боржники перестали обслуговувати кредити, і надходження коштів у банку майже припинилося.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...