Останні новини

Результат роботи центру зайнятості за 2015 рік

robotaНа 1 листопада  2015 року на обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувало 9319 безробітних. Частка жінок склала – 64,1%, молоді до 35 років – 45,7%, жителів сільської місцевості – 47,6%, робітників – 37,4%, службовців – 47,5%, осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, – 38%.

За допомогою місцевих центрів зайнятості протягом січня-жовтня 2015 року роботою було забезпечено понад 21700 осіб, з них 10150 зі статусом безробітного. За рахунок компенсацій роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботу знайшли 412 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємництва отримали 373 особи. Громадськими та іншими роботами тимчасового характеру вдалося охопити 4613 безробітних, з них понад 1,3 тисячі осіб  працевлаштовано на постійні місця праці.

За рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття професійне навчання або підвищення кваліфікації проходило 4068 безробітних. Завершили навчання 3892 особи, з яких 3509 вже працевлаштовані. Безкоштовні ваучери на навчання видали 49-ти краянам віком від 45 років.

Слід зазначити, що послугами служби зайнятості Тернопілля з березня 2014 року скористались 463 переселенці. Працевлаштували 194 осіб, професійне навчання пройшло  25 осіб, участь у тимчасових роботах взяло 38 осіб даної категорії. Станом на 1 листопада на обліку в  місцевих центрах зайнятості перебувало 46 вимушено переміщених осіб. Для них продовжують пошук підходящих місць праці. 

Крім того, за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості області цьогоріч звернулося 434 військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції. З них 69 забезпечено роботою, 29 – отримали одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи. Ще 29 демобілізованих було охоплено професійним навчанням, 5 долучилися до громадських робіт.

Допомогу по безробіттю на 01.11.2015 отримували понад 7640 безробітних (82% від їх загальної чисельності). Середній розмір такої допомоги з початку року зріс на 16,9 відсотка і становить 1173,2 грн.

За інформацією відділу організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".