Останні новини

Результат роботи центру зайнятості за 2015 рік

robotaНа 1 листопада  2015 року на обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувало 9319 безробітних. Частка жінок склала – 64,1%, молоді до 35 років – 45,7%, жителів сільської місцевості – 47,6%, робітників – 37,4%, службовців – 47,5%, осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, – 38%.

За допомогою місцевих центрів зайнятості протягом січня-жовтня 2015 року роботою було забезпечено понад 21700 осіб, з них 10150 зі статусом безробітного. За рахунок компенсацій роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботу знайшли 412 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємництва отримали 373 особи. Громадськими та іншими роботами тимчасового характеру вдалося охопити 4613 безробітних, з них понад 1,3 тисячі осіб  працевлаштовано на постійні місця праці.

За рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття професійне навчання або підвищення кваліфікації проходило 4068 безробітних. Завершили навчання 3892 особи, з яких 3509 вже працевлаштовані. Безкоштовні ваучери на навчання видали 49-ти краянам віком від 45 років.

Слід зазначити, що послугами служби зайнятості Тернопілля з березня 2014 року скористались 463 переселенці. Працевлаштували 194 осіб, професійне навчання пройшло  25 осіб, участь у тимчасових роботах взяло 38 осіб даної категорії. Станом на 1 листопада на обліку в  місцевих центрах зайнятості перебувало 46 вимушено переміщених осіб. Для них продовжують пошук підходящих місць праці. 

Крім того, за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості області цьогоріч звернулося 434 військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції. З них 69 забезпечено роботою, 29 – отримали одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи. Ще 29 демобілізованих було охоплено професійним навчанням, 5 долучилися до громадських робіт.

Допомогу по безробіттю на 01.11.2015 отримували понад 7640 безробітних (82% від їх загальної чисельності). Середній розмір такої допомоги з початку року зріс на 16,9 відсотка і становить 1173,2 грн.

За інформацією відділу організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.