Останні новини

Результат роботи центру зайнятості за 2015 рік

robotaНа 1 листопада  2015 року на обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувало 9319 безробітних. Частка жінок склала – 64,1%, молоді до 35 років – 45,7%, жителів сільської місцевості – 47,6%, робітників – 37,4%, службовців – 47,5%, осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, – 38%.

За допомогою місцевих центрів зайнятості протягом січня-жовтня 2015 року роботою було забезпечено понад 21700 осіб, з них 10150 зі статусом безробітного. За рахунок компенсацій роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботу знайшли 412 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємництва отримали 373 особи. Громадськими та іншими роботами тимчасового характеру вдалося охопити 4613 безробітних, з них понад 1,3 тисячі осіб  працевлаштовано на постійні місця праці.

За рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття професійне навчання або підвищення кваліфікації проходило 4068 безробітних. Завершили навчання 3892 особи, з яких 3509 вже працевлаштовані. Безкоштовні ваучери на навчання видали 49-ти краянам віком від 45 років.

Слід зазначити, що послугами служби зайнятості Тернопілля з березня 2014 року скористались 463 переселенці. Працевлаштували 194 осіб, професійне навчання пройшло  25 осіб, участь у тимчасових роботах взяло 38 осіб даної категорії. Станом на 1 листопада на обліку в  місцевих центрах зайнятості перебувало 46 вимушено переміщених осіб. Для них продовжують пошук підходящих місць праці. 

Крім того, за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості області цьогоріч звернулося 434 військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції. З них 69 забезпечено роботою, 29 – отримали одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи. Ще 29 демобілізованих було охоплено професійним навчанням, 5 долучилися до громадських робіт.

Допомогу по безробіттю на 01.11.2015 отримували понад 7640 безробітних (82% від їх загальної чисельності). Середній розмір такої допомоги з початку року зріс на 16,9 відсотка і становить 1173,2 грн.

За інформацією відділу організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...