Останні новини

Економічна рада запрацює в Тернопільській області

econom.radaПісля трирічної перерви приступає до роботи Економічна рада області. Її представники обговорили напрацювання до нового проекту територіальної угоди між асоціаціями роботодавців, організаціями профспілок та Тернопільською облдержадміністрацією під час засідання Ради 26 червня. На даний час діє угода, розроблена лише на 2010-2012 роки.

Голова ОДА Степан Барна заявив, що готовий до тісної співпраці з організаціями профспілок та асоціаціями роботодавців задля ефективнішого вирішення проблем громади.

«Ми запроваджуємо формат взаєморозуміння і підтримки щодо трудових відносин між працівниками та роботодавцями. Сприяємо усім ініціативам, які базуються на законності та дотриманні прав громадян. Запрошую роботодавців приєднатись до такого формату діяльності», - зазначив Степан Барна.

Напрацювання до нової тристоронньої угоди уже готові в обласній раді профспілок, повідомив її голова Андрій Присяжний.

«Ми започатковуємо сьогодні конструктивну діяльність, націлену на результат, - продовжив він. – Жителі краю повинні отримати змогу проявити свій потенціал та мати гідну оплату праці. Ми можемо започаткувати такі Економічні ради на рівні районів для оперативнішого вирішення проблем громади».

За словами голови організації роботодавців в області Олега Караванського, до роботи ради також залучать науковців, які працюватимуть над вдосконаленням нових підприємств.

«В області відновлюють роботу спиртзаводи, що дає змогу забезпечити нові робочі місця. Нам потрібно також приділити увагу переробній галузі. Це значною мірою розширить економічні можливості краю», - додав він.

Очільник області запевнив щодо сприяння з боку влади підприємцям, які ведуть прозору діяльність та забезпечують жителів області роботою. У свою чергу з боку облдержадміністрації  надається можливість працевлаштуватись на 100 вакантних посадах в органах виконавчої влади області.

«Запроваджуємо прозорий відбір кадрів у систему управління. Чекаємо людей, які готові працювати для громади краю», - додав Степан Барна.

На засіданні не змогли прийняти нову угоду через відсутність кворуму. Відтак, учасники Економічної ради працюватимуть у робочому режимі до наступного засідання. На ньому планують обрати голову  та підписати територіальну угоду на 2015-2017 роки.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".