Останні новини

Економічна рада запрацює в Тернопільській області

econom.radaПісля трирічної перерви приступає до роботи Економічна рада області. Її представники обговорили напрацювання до нового проекту територіальної угоди між асоціаціями роботодавців, організаціями профспілок та Тернопільською облдержадміністрацією під час засідання Ради 26 червня. На даний час діє угода, розроблена лише на 2010-2012 роки.

Голова ОДА Степан Барна заявив, що готовий до тісної співпраці з організаціями профспілок та асоціаціями роботодавців задля ефективнішого вирішення проблем громади.

«Ми запроваджуємо формат взаєморозуміння і підтримки щодо трудових відносин між працівниками та роботодавцями. Сприяємо усім ініціативам, які базуються на законності та дотриманні прав громадян. Запрошую роботодавців приєднатись до такого формату діяльності», - зазначив Степан Барна.

Напрацювання до нової тристоронньої угоди уже готові в обласній раді профспілок, повідомив її голова Андрій Присяжний.

«Ми започатковуємо сьогодні конструктивну діяльність, націлену на результат, - продовжив він. – Жителі краю повинні отримати змогу проявити свій потенціал та мати гідну оплату праці. Ми можемо започаткувати такі Економічні ради на рівні районів для оперативнішого вирішення проблем громади».

За словами голови організації роботодавців в області Олега Караванського, до роботи ради також залучать науковців, які працюватимуть над вдосконаленням нових підприємств.

«В області відновлюють роботу спиртзаводи, що дає змогу забезпечити нові робочі місця. Нам потрібно також приділити увагу переробній галузі. Це значною мірою розширить економічні можливості краю», - додав він.

Очільник області запевнив щодо сприяння з боку влади підприємцям, які ведуть прозору діяльність та забезпечують жителів області роботою. У свою чергу з боку облдержадміністрації  надається можливість працевлаштуватись на 100 вакантних посадах в органах виконавчої влади області.

«Запроваджуємо прозорий відбір кадрів у систему управління. Чекаємо людей, які готові працювати для громади краю», - додав Степан Барна.

На засіданні не змогли прийняти нову угоду через відсутність кворуму. Відтак, учасники Економічної ради працюватимуть у робочому режимі до наступного засідання. На ньому планують обрати голову  та підписати територіальну угоду на 2015-2017 роки.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.