Останні новини

Корупційні схеми керівника Чортківської районної ради

Kinoteatr bazarДо редакції ЧБЦ надійшов лист стурбованих активістів району, які просять розмістити статтю про злочинні кримінальні схеми новообраного керівництва Чортківської районної ради в лиці Віктора Шепети, який пропихає грошовите питання разом зі своїми спільниками.

Просять дані патріоти та борці з корупцією силові структури взяти до уваги дану інформацію і вжити усіх заходів для її недопущення. Отож, до уваги лист громадськості: "На засіданні президії Чортківської районної ради сьогодні розглядалося питання : "Про внесення змін до рішення сесії Чортківської районної ради від 04.05.2007 року № 45 «Про спосіб приватизації та умови продажу будівлі та майна недіючого кінотеатру «Мир». Пригадаймо, що за керівництва районною радою Романа Чортківського у 2007 році (тепер він головний лікар лікарні) шляхом аукціону був проданий недіючий кі­нотеатр «Мир». Його за 1(мільйон) 398 тис. 291 грн. придбав при­ватний підприємець з Чорткова Олег Ваврик, котрий планував спочатку розібрати стару споруду кінотеатру, а натомість звести триповерхову будівлю, у якій буде розташовуватись торговельно-розважальний центр. Правда, однією з умов продажу була заувага, яка зо­бов'язувала покупця облаштувати у торговому центрі ще й кінозал. Кошти від продажу кінотеатру, згідно з рішенням сесії, надійшли на ремонт РБК ім. К. Рубчакової - дуже пристойна і важлива справа, але для таких благородних цілей, на нашу думку, потрібно шукати інші джерела фінансування. Проте зараз і не про це.

За умовами договору покупець мав реконструювати і переоснастити кінотеатр на новітні технології кінопоказу фільмів і протягом 3 років з часу підписання договору ввести кінотеатр в дію. У 2011 році до договору внесли зміни: відстрочили відкриття кінотеатру до 14 жовтня 2014 р.

Але у 2014 р. «ТРК «Сіті Центр» попросив Фонд держмайна відстрочити введення кінотеатру ще на два роки – до жовтня 2016 року. Зі свого боку Фонд держмайна провів перевірку і встановив порушення договору в частині утримання об’єкта і проведення його реконструкції. Але Фонд держмайна після ревізії з січня 2015 року подав позов до суду про розірвання договору продажу. Відтак, паралельно Чортківська районна рада проголосувала за відстрочення введення кінотеатру до 1 червня 2015 року.

Суд взяв це до уваги, зазначивши, що Чортківська райрада як власник об’єкту приватизації не дала згоди на розірвання договору купівлі-продажу. Крім того, суд взяв до уваги те, що у 2009 році «ТРК «Сіті Центр» також викупило землю під будівлею площею майже 0,17 га. Відтак, витребування у фірми самої будівлі утруднить чи навіть унеможливить реконструкцію кінотеатру іншою особою.

«ТРК «Сіті Центр» подавало зустрічний позов, щоб зобов'язати Фонд держмайна підписати договір, яким відстрочити введення в дію кінотеатру до жовтня 2016 року. Але суд цей позов не задовольнив.

Поки тривали ці усі бюрократичні процедури, депутати -бютівці минулого скликання майже одноголосно блокували питання відстрочення відкриття кінотеатру, а депутати -бютівці нинішнього скликання на чолі з головою райради бютівцем Шепетою активно обстоюють питання продажі кінотеатру в центрі міста. Що змусило "чесних" слуг народу змінити свою думку? Так, шановні читачі! Ви подумали правильно! Депутатів-бютівців і їхніх підлабузників з інших псевдо патріотичних фракцій змінити думку змусили ГРОШІ! ВЕЛИКІ ГРОШІ! Спершу в депутатських кулуарах говорили про 10 тис доларів, які вимагає Шепета у Ваврика за успішне лоббі даної справи, але цього хвацькому і живучому "по -новому" керівнику району видалося замало. І сторона підприємця вторгувалася на 30 тис зелених, які, за достовірною інформацією сторони-підприємця, знаходяться уже в одному з банків в банківській скринці і чекають поки посередник після позитивного голосовування забере їх і передасть Віктору шепеті. Отож, шановні активісти, лідери громадських організацій, правоохоронці прийдіть у четвер на засідання сесії райради і прослідкуйте хто буде голосувати "за" по цьому питанні - упевнитесь, кому пообіцяли заплатити.

Хочемо запропонувати хорошу ідею - хай би нова районна влада відкупила той дозвільний заклад в Олега Ваврика і подарувала його громадським активістам. За гріхи попередників треба комусь відповідати. А не робити нові, в час великого посту. Почнемо боротьбу з корупцією з сесійного засідання 24 березня! Не дамо посіпакам в кріслах чиновників заробити гроші на втратах чортківчан! На президії Чортківської районної ради неозброєним оком було видно, хто пропихає дане питання, повідомили нам депутати, яких хвилює доля району, а не власна битком набита кишеня. І ще й на халяву набита, без найменших зусиль!

За інформацією: http://chortkiv-bez-cenzury.ru

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...